18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Edyta Herbu¶ 3 lata temu twierdziła, że "nie wszystko jest na sprzedaż". Dzi¶ ¶wieci pup± w "Playboyu". Tłumaczenie kuriozalne

Edyta Herbu¶

Edyta Herbu¶ (PLAYBOY)

Edyta Herbu¶ w końcu rozebrała się w "Playboyu". W końcu, bo tancerka przez wiele lat zarzekała się, że nigdy nie pojawi się na okładce pisma dla panów. Co się zmieniło?

Edyta Herbu¶ latami z dum± odrzucała propozycje, aby rozebrać się przed obiektywem. Odmawiała, bo "nie wszystko jest na sprzedaż".

Niejeden magazyn próbował już ze mn± negocjować... Psikus! Nie wszystko jest na sprzedaż! Innego rodzaju tre¶ci chciałabym opowiadać ludziom. Nie potrzebuję do tego obnażać się ze swojej intymno¶ci. Jest to dla mnie bardzo osobiste. Banalnie to brzmi, ale chcę to zostawić dla siebie - mówiła w rozmowie z "SE" jeszcze 3 lata temu.

Herbu¶ - jak można przekonać się zerkaj±c na okładkę najnowszego "Playboya" - zrewidowała swoje pogl±dy na temat tego, co jest na sprzedaż, a co nie. Tancerka rozebrała się w pi¶mie dla panów, a swoj± decyzję tłumaczy tak:

Playboy się zmienia, więc ja zmieniam zdanie. Postanowiłam zabawić się playboyow± konwencj± w moim własnym stylu - naturalnie i kobieco, w obiektywie innej kobiety - tłumaczy w wywiadzie doł±czonym do sesji.

ZOBACZ, JAK EDYTA HERBU¦ "BAWI SIĘ KONWENCJˇ" >>>

Zdaniem tancerki leżenie nago na łóżku jest niemal feministycznym manifestem:

Nie zgadzam się z założeniem, że mężczyĽni chc± widzieć nas jednowymiarowo, według stereotypów. Ta sesja jest portretem kobiety, która lubi i akceptuje siebie prawdziw±, bez blichtru, botoksu i plastiku. Wygl±da pięknie, bo lubi swoje ciało i pozostaje w zgodzie ze sob±. Z rado¶ci± dzielę się swoj± wizj± kobieco¶ci wła¶nie w Playboyu - tłumaczy dalej.

Ach, tyle piękny słów, z których nic nie wynika! Z cał± pewno¶ci± miliony mężczyzn, którzy kupi± wydanie z Herbu¶, zrobi± to wła¶nie po to, by poznać jej "wizję kobieco¶ci" (co to w ogóle znaczy? My¶licie, że chodzi o tę wypięt± nag± pupę czy mokr± prze¶wituj±c± sukienkę, a może o tę sam± kobieco¶ć, za pomoc± której walczyła ze stonk±...?)

 

Ale może nie ma sensu szukać, tam gdzie go nie ma?  W końcu gdy nie wiadomo, co co chodzi, to chodzi o...

embed

Edyta Herbu¶ nie komentowała rozstania z Trelińskim. Teraz zdradziła jeden szczegół. "Nie będę się tego wypierać"

ZI

Mega quiz szkolny. 8 przedmiotów, 8 pytań. Zmierz się z koszmarami z dzieciństwa!
1/64LEKCJA PIERWSZA: HISTORIA

Bitwa pod Cedyni± była zbrojnym starciem Polski i:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (26)
Edyta Herbu¶ 3 lata temu twierdziła, że "nie wszystko jest na sprzedaż". Dzi¶ ¶wieci pup± w "Playboyu". Tłumaczenie kuriozalne
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: Henry

  Oceniono 27 razy 11

  Głupie to niemiłosiernie. Sponsor się ulotnił to teraz musi zarabiać na siebie: Playboy potem Dubaj a na koniec remiza w pod Grójeckiej wsi.

 • Gość: hodowca_malpek

  Oceniono 10 razy 8

  Czas plynie nieublaganie. Ostatnim rzutem na tasme zarobila pare zlotych. Cel uswieca srodki nie od dzis.

 • elenem

  Oceniono 9 razy 7

  A niech robi co chce.... jej zycie.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 7 razy 7

  Jej ciało, może je sprzedawać komu chce

 • Gość: ZNIESMACZONY

  Oceniono 6 razy 6

  HAHA ZAZNACZ,ŻE JESTE¦ DOROSŁY!!!!!!!!ŻENADA

 • Gość: Ania

  Oceniono 12 razy 6

  Ludzie, jeste¶cie Ľli!

 • ikabg

  Oceniono 7 razy 5

  Wiadomo, że chodzi o kasę no i musi się trochę przypomnieć. Bez Trelinskiego już tyle nie PiSz± i Ľródło utrzymania nieco przysycha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczę¶ciej czytane