Bill Cosby przerwał milczenie ws. oskarżeń o molestowanie. Odmawia zeznań. I ma własną teorię na temat poszkodowanych

Bill Cosby nie będzie zeznawać w procesie o molestowanie seksualne. To jego pierwszy komentarz w tej sprawie.

Bill Cosby oskarżony jest o molestowanie seksualne. Zeznania złożyło ponad 50 kobiet. Komik wypowiedział się na ten temat po raz pierwszy od dwóch lat nieobecności w mediach. Udzielił on wywiadu w amerykańskim radiu SiriusXM.

Cosby nadal nie przyznaje się do winy i zaprzecza wszystkim zarzutom. W rozmowie z dziennikarzem wyznał, że nie będzie uczestniczył w procesie, który ruszy już w czerwcu. Dodał, że obronę zostawi w rękach zaufanych prawników. 

Czasem dwie strony konfliktu, to tak naprawdę cztery lub pięć. Ludzie i tak będą mówić co chcą. Ja wierzę w moich prawników. Oni mnie chronią. Oczywiście, mam pewne obawy, ale ja po prostu nie chcę tam siedzieć - mówił Bill Cosby we wtorek.

W tym samym wywiadzie Cosby opowiadał o swoim dzieciństwie, córkach i synu, który został zabity w 1997 roku. Komik tłumaczył, że zabrał głos, ponieważ czuł taki obowiązek wobec ludzi, którzy wierzą w jego niewinność. 

Zdecydowałem, że czas przerwać myślenie, że jestem to winien ludziom, którzy wciąż we mnie wierzą i nie osądzają z góry, tak jak na przykład brukowiec "National Enquirer". To, co o mnie piszą, to bardzo interesujące - powiedział Cosby w radiu SiriusXM.

Ponadto 79-latek stwierdził, że kobiety, które go oskarżają, uwzięły się na niego. Uważa on, że w takim traktowaniu dużą rolę odegrał rasizm. 

Warto przypomnieć, że w lipcu minionego roku w "The New York Magazine" ukazała się okładka z 35 ofiarami Cosby'ego i ich historiami.

Ofiary Billa Cosby'egoOfiary Billa Cosby'ego New York Magazine

Sceny łóżkowe w filmach nie zawsze są udawane. Oni zrobili to naprawdę! Wśród nich... Angelina Jolie

MM

Więcej o:
Komentarze (17)
Bill Cosby przerwał milczenie ws. oskarżeń o molestowanie. Odmawia zeznań. I ma własną teorię na temat poszkodowanych
Zaloguj się
 • play100cen

  Oceniono 20 razy 8

  Stary pierdziel. Na pewno nie jest bez winy. Ale typ, który "molestuje" co najmniej 50 babek i nie dostał od żadnej fangi w mordę, to przekręt cuchnący na kilometr, a nie dostał, bo gdyby dostał to byłaby jeszcze większa afera. To jest takie celebro-molestowania ala Durczok. Dasz dupy za awans czy inne benefity, to molestowania nie było, a jak dasz dupy i benefity cie nie zadawalaja, to sie poczuły zbrukane i sponiewierane... komedia

 • Gość: Polly

  Oceniono 2 razy 2

  Te 4-5 czarnych kobiet, które widać na zdjęciu też jest rasistkami?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Obroncy kazali tak mu mowic , tyle kobiet zgwalcil a zona to wylysieje do konca z przerazenia .

 • Gość: Korgan

  Oceniono 5 razy 1

  Jak widać Wyborcza przyłączyła się do tego rasistowskiego ataku. Wstyd Gazeto. WSTYD!!!!!!!

 • Gość: bill cosby

  Oceniono 5 razy 1

  zip zop zoobity bop

 • Damiano

  0

  "Zdecydowałem,że czas przerwać myślenie " hahaha

 • jaroslaw stepien

  0

  Syrius xm to nie jest nazwa stacji radiowej tylko systemu amerykańskiego radia cyfrowego!w europie do się nazywa dab! Ale z was ignoranci koledzy redaktorzy gazety.

 • jango33

  0

  Ale rasista, tylko z białymi sie zadawał !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX