Michał Szpak wystąpi na Eurowizji 2018? Jedno zdjęcie wywołało falę spekulacji. "Eurowizja jest nasza"

Michał Szpak ma na koncie spory sukces eurowizyjny. Pojawiły się plotki, że chce go powtórzyć, a wszystko przez jedno zdjęcie zamieszczone na Facebooku przez Donatana.

Michał Szpak dostarczył nam ogromnych emocji podczas zeszłorocznej Eurowizji. Jego piosenka "Colour of Your Life" zyskała dużą sympatię telewidzów i gdyby to oni mieli decydować o wyniku, Polska zajęłaby w konkursie 3. miejsce. Niskie noty od jury ostatecznie zepchnęły Szpaka na 8. pozycję. To duży sukces w porównaniu z tegorocznym 22. miejscem Kasi Moś. Czyżby teraz Szpak chciał powtórzyć swój sukces?

Takie plotki pojawiły się, gdy Donatan zamieścił na Facebooku zdjęcie z wokalistą, które opatrzył jednoznacznie brzmiącym komentarzem:

W przyszłym roku Eurowizja jest nasza! :) Damy im wszystko w jednym występie - powagę/groteskę, seksizm/tolerancję tak ażeby nie mogli się połapać o co chodzi i wtedy wygramy! :) P.S. Zdjęcie autentyczne, żaden menadżer nie ucierpiał!

Donatan również miał swoją przygodę z Eurowizją, gdy w 2015 roku reprezentował Polskę z Cleo. Znając jednak jego specyficzne poczucie humoru, domyślamy się, że jego wpis niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Michał Szpak PIERWSZY RAZ po Eurowizji: Mój singiel sprzedaje się w 24 krajach. Piszą o mnie na całym świecie

WJ

Więcej o:
Komentarze (8)
Michał Szpak wystąpi na Eurowizji 2018? Jedno zdjęcie wywołało falę spekulacji. "Eurowizja jest nasza"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fan eurowizji

  Oceniono 11 razy 9

  szkoda , przyjemnie się słucha Michała, i tylko on umie tak zaczarować publiczność

 • Gość: beaNY

  Oceniono 11 razy 9

  Cudowny, piekny chlopak z ogromnym talentem i charyzma.

 • Gość: Wera

  Oceniono 3 razy 3

  Michał z Donatanem wolne żarty,co za bzdura.Europa go doztrzegła więcej nie trzeba,najlepszy wokal na żywo.Masa fanklubówna koncert w Warszawie przyjechali z daleka Eurowizja to sukcesMichała .Wygrac Eurowizję ...chyba że była by wojna u nas a tak to jest to takie towarzystwo ze dają swoim po znajomosci.Ważne jest że ten festiwal ogląda ogrom ludzi i można się pokazac szerokiej publicznosci,to jest siła Eurowizji,nie ważne miejsce ale ilosc ludzi która cie zapamięta i kupi twoją płytę albo będzie szukac w internecie.Kto pamieta kto wygrał 13 lat temu ,a 9 itd .co jest ważne ....publicznosc.

 • Gość: Fan Eurowizji obeznany w temacie

  Oceniono 3 razy 1

  Michała się słucha cudownie i on na pewno wie, jak sprawić, żeby publiczność w czasie koncertu nagle umilkła (oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Ma bardzo duży talent i charyzmę. A wiecie, czemu w 2016 było tylko 8. miejsce? Uwaga, posypią się gromy!!! Bo to festiwal polityczny, a Michał chciał, by jego występ był bez większych efektów. Prosty. Tak po prostu stanął na scenie, pośpiewał trzy minutki i do widzenia. A w Eurowizji trzeba wykrzesać z siebie jak najwięcej i dać niezły show!!! (chociaż dwoje ostatnich zwycięzców to zaprzeczenie mojej tezy). Poza tym, skoro, jak wcześniej napisałem, jest to festiwal przesiąknięty polityką, to może jego szanse wzrosłyby, gdyby publicznie ogłosił, że jest jakimś trans, homo i w ogóle LGBT? Nawet, gdyby było to fake'm.

 • Gość: killuminati

  0

  Pie*dolny satanista

 • Gość: dfk

  Oceniono 7 razy -5

  Myślę, że szanse Michała na zwycięstwo w Eurowizji byłyby ogromne tylko wtedy, gdyby publicznie wyznał, że jest gejem - nawet, gdyby okazało się to fałszem. Dla Eurowizji wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX