Natalia Szroeder wygrała "TzG" dzięki talentowi, ale... Umówmy się, ta sukienka na pewno jej nie zaszkodziła. Pupa na MEDAL

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Natalia Szroeder i Jan Kliment (KAPIF.pl)

Natalia Szroeder w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła między innymi tango. Kreacja, w której pojawiła się na parkiecie, podkreśliła wszystkie atuty.

Natalia Szroeder w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła między innymi tango. Skomplikowany układ taneczny wyeksponował nie tylko piękne ruchy piosenkarki, ale i jej zgrabne ciało. W momencie obrotu suknia razem z grawitacją opadła ku dołowi, obnażając wyćwiczone pośladki nowej zwyciężczyni.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Szroeder zawsze należała do pięknych kobiet, ale mamy wrażenie, że z każdym odcinkiem tanecznego show prezentowała się coraz piękniej. Na tańcu zdecydowanie skorzystała też jej pupa. Jak marzenie!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Natalia Szroeder jako Eminem. JURORZY W SZOKU! Najlepsza metamorfoza i występ

MK

Quiz w sam raz na weekend. Rozpoznasz koktajl ze zdjęcia?
1/10Zawsze pełno w nim mięty. To oczywiście:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (12)
Natalia Szroeder wygrała "TzG" dzięki talentowi, ale... Umówmy się, ta sukienka na pewno jej nie zaszkodziła. Pupa na MEDAL
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: CoWyZTymiPupami

  Oceniono 26 razy 20

  Ok, ładna pupa to atut??? Dla kogo? Seksoholika? Z powyższego artykułu można wysnuć jeden wniosek: nie warto inwestować w zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów. Wystarczy wymodelować sobie tyłek i można podbijać świat. Po co ci szkoła?! Pokaż odwłok! Nosz ludzie, serio? Pani Schroeder jest bardzo ładną kobietą, taniec też wychodzi jej całkiem do rzeczy, ale żeby piać z zachwytu nad jej pupą?! To jest dla niej, jako kobiety uwłaczające. Co tam, że potrafi zatańczyć jakiś trudny układ, co tam, że zdziera sobie gardło na koncertach i wiele godzin przed występami spędza na próbach. Dla was najważniejsze jest to, jak prezentuje się w kusych wdziankach. Brak szacunku dla "gwiazdy." To moja opinia. Panią Schroeder pozdrawiam i gratuluję wygranej.

 • Gość: zdumiona głupotą

  Oceniono 14 razy 12

  Głupi tytuł i artykuł, raczej jego autor. Tańczyła pięknie i takie zdjęcia powinny tu się znaleźć. Jest ich na pewno mnóstwo. Nie wygrała dzięki pupie, idiotyczne myślenie.

 • Lech Pawluk

  Oceniono 11 razy 11

  Ładna, zgrabna, zdalna mądra z pokorą dziewczyna. BRAWO!

 • Gość: Ck8

  Oceniono 8 razy 8

  Super , że wygrała ! Trzymałem za Nią kciuki ! A ciało ma piękne . . . . . mmmmmmmmmmm...............,.,,

 • Gość: wiechu

  Oceniono 7 razy 5

  Idiotyczny komentarz gazety! W klasycznym układzie tanecznym, a tym bardziej w tangu, pokazywanie w tak nachalny sposób majtek jest w kiepskim stylu. Sorry, ale ten wizualny element powinien wpłynać na werdykt jurorów......chyba, że jurorzy kierowali się klasyką potańcówek w stylu "chłopskim" - ale i tam jak sądzę teki "pokaz" byłby źle widziany...

 • plobywatel

  Oceniono 6 razy 2

  TANIEC OD D-PY STRONY ;)

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Cyrk nie taniec Pobrzebierani jak pajAce Nie da się tego oglądać A Natalia fajna Szkoda jej do takich programów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX