Natalia Szroeder wygrała "TzG" dzięki talentowi, ale... Umówmy się, ta sukienka na pewno jej nie zaszkodziła. Pupa na MEDAL

Natalia Szroeder w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła między innymi tango. Kreacja, w której pojawiła się na parkiecie, podkreśliła wszystkie atuty.

Natalia Szroeder w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła między innymi tango. Skomplikowany układ taneczny wyeksponował nie tylko piękne ruchy piosenkarki, ale i jej zgrabne ciało. W momencie obrotu suknia razem z grawitacją opadła ku dołowi, obnażając wyćwiczone pośladki nowej zwyciężczyni.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Szroeder zawsze należała do pięknych kobiet, ale mamy wrażenie, że z każdym odcinkiem tanecznego show prezentowała się coraz piękniej. Na tańcu zdecydowanie skorzystała też jej pupa. Jak marzenie!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Natalia Szroeder jako Eminem. JURORZY W SZOKU! Najlepsza metamorfoza i występ

MK

Więcej o:
Komentarze (12)
Natalia Szroeder wygrała "TzG" dzięki talentowi, ale... Umówmy się, ta sukienka na pewno jej nie zaszkodziła. Pupa na MEDAL
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: CoWyZTymiPupami

  Oceniono 26 razy 20

  Ok, ładna pupa to atut??? Dla kogo? Seksoholika? Z powyższego artykułu można wysnuć jeden wniosek: nie warto inwestować w zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów. Wystarczy wymodelować sobie tyłek i można podbijać świat. Po co ci szkoła?! Pokaż odwłok! Nosz ludzie, serio? Pani Schroeder jest bardzo ładną kobietą, taniec też wychodzi jej całkiem do rzeczy, ale żeby piać z zachwytu nad jej pupą?! To jest dla niej, jako kobiety uwłaczające. Co tam, że potrafi zatańczyć jakiś trudny układ, co tam, że zdziera sobie gardło na koncertach i wiele godzin przed występami spędza na próbach. Dla was najważniejsze jest to, jak prezentuje się w kusych wdziankach. Brak szacunku dla "gwiazdy." To moja opinia. Panią Schroeder pozdrawiam i gratuluję wygranej.

 • Gość: zdumiona głupotą

  Oceniono 14 razy 12

  Głupi tytuł i artykuł, raczej jego autor. Tańczyła pięknie i takie zdjęcia powinny tu się znaleźć. Jest ich na pewno mnóstwo. Nie wygrała dzięki pupie, idiotyczne myślenie.

 • Lech Pawluk

  Oceniono 11 razy 11

  Ładna, zgrabna, zdalna mądra z pokorą dziewczyna. BRAWO!

 • Gość: Ck8

  Oceniono 8 razy 8

  Super , że wygrała ! Trzymałem za Nią kciuki ! A ciało ma piękne . . . . . mmmmmmmmmmm...............,.,,

 • Gość: wiechu

  Oceniono 7 razy 5

  Idiotyczny komentarz gazety! W klasycznym układzie tanecznym, a tym bardziej w tangu, pokazywanie w tak nachalny sposób majtek jest w kiepskim stylu. Sorry, ale ten wizualny element powinien wpłynać na werdykt jurorów......chyba, że jurorzy kierowali się klasyką potańcówek w stylu "chłopskim" - ale i tam jak sądzę teki "pokaz" byłby źle widziany...

 • plobywatel

  Oceniono 6 razy 2

  TANIEC OD D-PY STRONY ;)

 • Gość: ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Cyrk nie taniec Pobrzebierani jak pajAce Nie da się tego oglądać A Natalia fajna Szkoda jej do takich programów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX