Doda wspomina swoje związki. Już zawsze będzie sama? "Gdybym miała słuchać mamy, nadal byłabym żoną Radka"

Doda już 1,5 roku jest sama i dobrze jej z tym. W rozmowie z "Galą" stwierdziła, że nie zamierza wchodzić w kolejny związek ani zakładać rodziny.

Doda ma za sobą kilka burzliwych związków, z których ostatni zakończył się wyjątkowo nieprzyjemnie: 1,5 roku od rozstania z Emilem Haidarem, piosenkarka wciąż ciąga się z nim po sądach. Z poprzednimi partnerami również nie rozstawała się w przyjaźni, a każdy zakończony związek wyczerpująco i zgryźliwie komentowała w mediach. Dziś stwierdza, że ma już dość i zapowiada, że chce zostać singielką.

Zostanę na stałe singielką. Jestem nią już od półtora roku. Nareszcie śpię jak dziecko. Nie mam stresów przed snem, nie mam gonitwy myśli, jak rozwiązać jakiś problem w związku. W ciągu tego roku zrealizowałam mnóstwo projektów. Taki spokój jest dla artysty bardzo ważny, bo jak wiadomo artyści są nadwrażliwi i wszystko dziesięć razy bardziej ich dotyka. Zazdroszczę moim koleżankom, że się pokłócą z facetem, a potem przyciskają w głowie przycisk "wyłącz emocje" i mówią: "E tam, jutro się ze starym pogodzę, zabierze mnie do restauracji, kupi mi torebkę i po sprawie". Ja bym tak nie umiała. Moja mama uważa, że "zgoda buduje, niezgoda rujnuje, papież kazał przebaczać, teraz wszyscy faceci tacy, ideału nie znajdziesz". Gdybym miała jej słuchać, nadal byłabym żoną Radka, narzeczoną Nergala i trwała patchworkowo w jeszcze paru związkach. Każdemu bym wybaczała i dawała kolejne szanse.

Doda nie bierze też pod uwagę zostania matką. Uważa, że nie odnalazłaby się w tej roli.

W głębi duszy wiem, że nie powinnam mieć dziecka, bo nie umiałabym być matką. Tak jak zresztą 50 procent kobiet, które decydują się na dzieci. Dziecko to nie chichuachua, to nie sposób na ratowanie małżeństwa, nie lalka do przebierania ani polisa na życie. Bycie matką to najbardziej odpowiedzialna rola w życiu, jakiej możemy się podjąć. Właśnie takim myśleniem paradoksalnie udowadniam moje odpowiedzialne podejście do tematu posiadania dzieci. Mam świadomość swoich wad, nie porywam się z motyką na słońce. Być może jednak nadejdzie taki dzień, kiedy zmienię zdanie.

Coś czujemy, że zmieni jeszcze zdanie. Doskonale wiemy, że kobieta zmienną jest ;-).

Doda o Haidarze: Mści się na mnie. Powód? Ma swoją teorię. "Jego arabskie pochodzenie..."

WJ

Więcej o:
Komentarze (18)
Doda wspomina swoje związki. Już zawsze będzie sama? "Gdybym miała słuchać mamy, nadal byłabym żoną Radka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Szczęśliwa singielka

  Oceniono 23 razy 17

  Jestem singielka całe długie życie, z małymi przerwami na dwa małżeństwa! Mam już swoje lata i nigdy, przenigdy nie źalowałam ze jestem sama!
  Byłam natomiast bardzo nieszczęśliwa w jednym i drugim małżeństwie! Mężowie byli w porządku, starali się ale ja psychicznie nie jestem zdolna do ograniczeń i kompromisów! Żyję sobie spokojnie, robię na co mam ochotę i oby tak było zawsze!
  Jestem już na emeryturze od wielu lat i jest mi fantastycznie!!!

 • adzuma

  Oceniono 10 razy 6

  Nie jestem fanką Dody, ale całkowicie się zgadzam z jej podejściem do dzieci (a sama mam dziecko). Gdyby tak więcej potencjalnych rodziców myślało, mniej byłoby skrzywionych ludzi, a i mniejsze przeludnienie.

 • Gość: teodor

  Oceniono 4 razy 2

  Doda z gosia lansuja radzia....heh....pilkarze rzyja jak w raju kobiety ich kochaja...do szalenstwa widac....

 • Gość: aaaa

  Oceniono 2 razy 2

  od kiedy Doda ma za sobą dwa małżeństwa??!!÷

 • Gość: Olala

  Oceniono 6 razy 2

  "Coś czujecie, że zmieni"?
  No tak - bo przecież każda marzy o rozmnażaniu, tylko co najwyżej nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata na ojca, nie?
  Czy jakiś inny stereotypik, Droga Redakcjo?

 • Gość: gg

  Oceniono 1 raz 1

  Doda by robila turnieje rycerskie to o jej reke zjedzie sie rycerstwo z calego swiata....bedzie dym

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 19 razy 1

  Gdyby niebyła rozchwiana emocjonalnie znalazła by faceta. Nikt normalny nie wytrzyma przy wariatce. A ona tłumaczy że jest artystką.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Następna, której dobrze tak, jak jest, bo niczego nie chce jej się zmieniać.

 • Gość: do40maczas

  Oceniono 3 razy -1

  Chłopa nie ma i nie z kim zrobić tego dziecka Jak się jakiś następny' łoś' pojawi , w jej mniemaniu godny tego żeby zostać ojcem jej dziecka zmieni zdanie i będzie opowiadać ,że już jest gotowa że dojrzała do dziecka itd Już jak była z tym ostatnim menem coś tam pobrzękiwała o dziecku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX