Lewandowscy majówkę spędzają nad wodą, Szostak wyjechała do Hiszpanii. A pozostali? Zwłaszcza JEJ wakacje wyglądają imponująco

Każdy z nas z utęsknieniem wypatrywał tej "majówki". Nic dziwnego, pierwsze dni maja w połączeniu z weekendem przyniosły nam dużo wolnego. Jak gwiazdy spędzają ten czas?

Jak widać, gwiazdy także spragnione są wypoczynku. Majówka ruszyła pełną parą, a więc większość celebrytów opuściło swoje piękne domy, by nacieszyć się urokami natury.

Robert Lewandowski wraz z żoną wybrał się nad wodę, a Katarzyna Cichopek pojechała do ZOO. Na zagraniczne wojaże zdecydowała się między innymi Karolina Szostak. Ale nie tylko ona... Jak polskie gwiazdy spędzają długi weekend? Większość z nich chętnie chwali się swoim błogim wypoczynkiem na Instagramie. Na nas największe wrażenie zrobiły zdjęcia Ewy Chodakowskiej, a na Was? Zobaczcie naszą galerię i sami zdecydujcie!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Dzień Dziecka. Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

MM

Więcej o:
Komentarze (7)
Lewandowscy majówkę spędzają nad wodą, Szostak wyjechała do Hiszpanii. A pozostali? Zwłaszcza JEJ wakacje wyglądają imponująco
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pewnie

  Oceniono 3 razy 3

  na fotce nie sa pokazani lewandowscy tylko Lewandowski, ona spedza czas nad woda. A zona pewnie z malenstwem.

 • Gość: A.

  Oceniono 3 razy 3

  A ja pojechalam do dolnoslaskiego i tez jest pieknie! Polska jest piekna! Pozdrawiam!

 • Gość: sdds

  Oceniono 2 razy 2

  Zdjęcie nr 2 - Kasia Cichopek z nowym partnerem?

 • Gość: Kate

  Oceniono 2 razy 2

  Kto bogatemu zabroni...

 • Gość: Gabi

  Oceniono 1 raz 1

  A ja byłam w domu i kogo to obchodzi

 • Gość: Mia

  0

  Chciałam przeczytać o Karolinie Szostak ,tu znowu lewandowska czy wy już całkiem zwariowaliscie co mnie obchodzi gdzie spędza majówkę .Nawiązując do tego co powiedział lewandowski ideał kobiety to na pewno nie jego żona inteligencją to ona nie tryska nawet porządnie zdania nie umie w wywiadach zbudować.

 • Gość: zoolog

  Oceniono 6 razy -2

  KC pojechala z Crazy Frogiem do ZOO. Robic konkurencje pociesznym zwierzakom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX