Ależ ten maluch jest uroczy! To syn znanego aktora. Ojciec zafundował mu przygodę. "W samą porę, żeby to zobaczyć"

Ten szkrab ma na imię Jack i jest synem znanego aktora. Ojciec zabrał go do Japonii na promocję swojego najnowszego filmu "Strażnicy Galaktyki". Tak, chodzi o Chrisa Pratta.

Być wiosną w kraju kwitnącej wiśni i nie zobaczyć kwitnących wiśni? Ten najwspanialszy bodaj okres w roku Chris Pratt spędza aktualnie w Japonii, w Tokio. Towarzyszy mu syn Jack. Gwiazda "Strażników Galaktyki" pochwaliła się filmem, na którym widzimy Jacka odważnie eksplorującego obrzeża parkowej alejki w Japonii. A dookoła zapierający dech w piersiach widok kwitnących wiśni.

Aktualna przygoda? Promowanie "Strażników Galaktyki II", które zaczyna się w Tokio. Będziemy tu przez 5 dni. W samą porę, żeby zobaczyć wiśniowe kwiaty w całym ich majestacie - napisał na Instagramie.

>>>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ MAŁEGO JACKA

Prawda, że uroczy dzieciak? Jack to 4-letni jedyny syn Chrisa Pratta i Anny Faris. Na zdjęciach widzimy ich jako szczęśliwą i kochającą rodzinę, ale w listopadzie ubiegłego roku na Pratta i Faris posypały się gromy. Para porzuciła bowiem psa, którego wcześniej adoptowała ze schroniska. Chihuahua wabiąca się Pete została znaleziona wycieńczona na ulicy, a na podstawie wszytego pod skórę chipa ustalono właścicieli. Faris została ukarana mandatem wysokości 5 tysięcy dolarów i wpisana na czarną listę ośrodków zajmujących się adopcją zwierząt.

JZ

Więcej o:
Komentarze (6)
Ależ ten maluch jest uroczy! To syn znanego aktora. Ojciec zafundował mu przygodę. "W samą porę, żeby to zobaczyć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ex-con

  Oceniono 4 razy 2

  Super Minionek

 • Gość: mk

  Oceniono 1 raz 1

  gnoje od wyrzucania zwierząt. Dzieciak spoko.

 • Sebastian Plotka

  Oceniono 1 raz -1

  W Polsce jest dużo nienawisci. Jak się pomieszka w Irladii i wróci to człowiek jest w szoku.

 • Gość: asdcfghj

  Oceniono 12 razy -2

  brzydki ten dzieciak jak cholera, a tego gnoja nienawidzę za to jak traktuje zwierzęta .Poza tym marny z niego aktor , takie przereklamowane NIC.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy -5

  brzydal

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy -7

  brzydki gowniarz w okolarkach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX