Anna Lewandowska urodziła? Ona i Robert milczą. Więcej zdradza wpis Oliviera Janiaka

Anna Lewandowska już urodziła? To jedno z najczęściej powtarzanych pytań w ostatnich dniach. Jednoznacznej odpowiedzi ciągle nie ma, ale "trop" zostawia przyjaciel pary - Olivier Janiak.

Olivier Janiak i jego żona Karolina Malinowska są serdecznymi przyjaciółmi państwa Lewandowskich, można więc zakładać, że informacje o tym, czy Anna Lewandowska urodziła, mają z pierwszej ręki. Wydaje się, że wielki dzień jest jeszcze przed nimi. Świadczyć o tym mogą słowa Oliviera Janiaka.

Anna Lewandowska polubiła zdjęcie dziennikarza na Instagramie, a on w komentarzu zwrócił się do niej tymi słowami:

Myślimy o Was! Powodzenia - napisał Janiak

Olivier Janiak pisze do Anny LewandowskiejOlivier Janiak pisze do Anny Lewandowskiej Screen z Instagram.com/olivierjaniak/

 Życzenia powodzenia sugerują, że Lewandowscy jeszcze nie przywitali na świecie pierwszego dziecka, ale może to nastąpić już niedługo.

Pytanie, czy Anna Lewandowska już urodziła wszyscy zaczęli zadawać przed środowym meczem Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Według anonimowych źródeł to podczas tej rozgrywki Robert Lewandowski miał ogłosić, że jego pierwsze dziecko przyszło już na świat. Niestety, okazji ku temu nie było, bo napastnik nie strzelił żadnego gola.

Także poza murawą Lewandowscy nie poinformowali o porodzie. Czy w ogóle więc doszło do rozwiązania? Po meczu Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie z siłowni, co przemawiałoby za tym, że polskie "royal baby" jeszcze nie pojawiło się na świecie.

Komentarz Janiaka także zdaje się przemawiać za tą hipotezą. Słowa otuchy tuż przed porodem chętnie przyjmują wszyscy rodzice oczekujący na poród. Z drugiej strony równie chętnie usłyszą ją rodzice, którzy właśnie trzymają na rękach noworodka.

A Wy co myślicie? Lewandowska już urodziła czy to jeszcze przed nią?

Anna Lewandowska w pierwszym wywiadzie na temat ciąży. Co uważa o zamieszaniu wokół "royal baby"? "Chcemy to przeżyć we dwójkę"

Więcej o:
Komentarze (25)
Anna Lewandowska urodziła? Ona i Robert milczą. Więcej zdradza wpis Oliviera Janiaka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 26 razy 18

  Mam pytanie.Skad takie wszechobecne podniecenie ciaza Lewandowskiej?Bo licza sie kasa i nazwisko slawnego pilkarza?Gdyby byla ona w ciazy jak kazda Polka z normalnym,przecietnym Kowalskim to czy ktos w ogole wspomnialby o niej?Nie.Kazde narodziny dziecka to cos pieknego,nie tylko wtedy,gdy ma sie kase i slawne nazwisko.W czym inne dzieci mialaby byc gorsze od dziecka Lewandowskich,ze ich dzieciaka durne media ochrzcily mianem "royal baby"? I nie piszcie znowu o zazdrosci bo normalny,myslacy czlowiek zrozumie o czym pisze,nastoletnie fanki Lewandowskiej,ktore maja jeszcze siano w glowie nie zrozumieja tego bo dla nich tez licza sie tylko kasa i lans w sieci.

 • Gość: Pele

  Oceniono 17 razy 17

  W Niemczech gdzie Lewy strzela więcej goli niż w reprezentacji nikogo nie interesuje ciąża Lewej.
  Mądry naród ci Niemcy...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  A Janiak nastepny nawiedzony.Zmienil sobie imie Piotr na Olivier (jeszcze przez "v") bo najwidoczniej prawdziwe nie bylo takie " kozackie".

 • Gość: Zdystansowana

  Oceniono 17 razy 9

  Opanujcie się! Media nakręcają się Lewandowską i robią najgorsze PR dziewczynie. Media i prasa są jak hieny by tylko zarobić, Te krzyczące linki, wnioski wzięte z nieba są prowokacją. Ludzie wyleją wiadro pomyj na dziewczynę i tylko z powodu nazwiska męża i jego pieniędzy. Dziewczyna pracowała ciężko na swoje medale jako nieznana sportsmenka będąc dziewczyną Roberta także nieznanego szerszej publiczności piłkarza. Zresztą mąż jest najlepszym przykładem jej pracy jako dietetyka. Dajcie im spokój niech się ciszą szczęściem...

 • Gość: bebe

  Oceniono 13 razy 7

  Rzygac sie chce tymi lewymi

 • Marek Maćkow

  Oceniono 5 razy 3

  Myślę że autor artykułu powinien udać się na leczenie. Istnieje niebezpieczeństwo,że medycyna będzie bezradna.

 • Gość: bleble

  Oceniono 3 razy 3

  Z niecierpliwością czekam na porady pani Ani, jak wykarmić i jak opiekować się niemowlakiem !

 • Alter Ego

  Oceniono 6 razy 2

  Wiem lepiej. Nie urodziła. Siedzi u mnie w lodówce i co otworzę to wyskakuje. Muszę ją z powrotem upychać.

 • Gość: Lina

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy analizujemy słowa pana Janiaka, a ciąża i poród pani Lewandowskiej jest sprawą narodową!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX