Pogrzeb Witola Pyrkosza. Julia Wróblewska wolała zmienić fryzurę? Fani: Co za hipokryzja. Odpowiedziała

Julia Wróblewska pokłóciła się z fanami na Instagramie. Zarzucili jej hipokryzję, a ona zablokowała komentarze pod zdjęciami. Poszło o pogrzeb Witolda Pyrkosza

W piątek odbył się pogrzeb Witolda Pyrkosza, który kilka dni temu zmarł w wieku 90 lat. Julii Wróblewskiej zabrakło na ceremonii, a fani młodej aktorki zarzucili jej, że zamiast tego wolała przefarbować włosy i wyjść na imprezę. Wróblewska tłumaczyła, że nie wyjdzie z domu, bo pada deszcz, a poza tym musi się uczyć do matury.

Burza rozegrała się pod poniższym zdjęciem, ale już jej tam nie zobaczycie, ponieważ Wróblewska usunęła komentarze.

Dziś odbył się pogrzeb pana Witolda, na którym niestety mnie zabrakło... mimo wszystko w najbliższym czasie przyjdę postawić znicz, ponieważ był cudownym człowiekiem. Zawsze żartobliwy, wesoły, kochany i czasami nawet czułam się jakby to był mój prawdziwy dziadek. Wspaniały aktor i człowiek. Dziękuję za 10 pięknych lat współpracy, spoczywaj w pokoju.

Potem dopisała coś jeszcze, co było skutkiem kłótni z internautami:

[*] Nie chcę tu dyskusji, pokażcie choć trochę kultury i moje wybory zostawcie w spokoju, każdy inaczej odreagowuje sytuacje, a ja odreagowuje w mój sposób. Przykro mi, że musiałam dopisywać taki komentarz do opisu.

Fani szybko zarzucili jej, że co innego publikuje na Instagrami, a co innego na snapchacie, gdzie zwierzała się ze swoich planów na ten dzień.

Julka, przesłuchaj swoje ostatnie snapy... Ja bardzo dobrze rozumiem, że matura to jednak ważny etap w życiu każdej osoby, ale najpierw mówisz, że nie pójdziesz na pogrzeb Pana Witolda Pyrkosza, bo pada, bo się przeziębisz, a potem i tak wychodzisz z domu. Czyli mam rozumiem, że idąc do galerii handlowej, a zatem wychodząc na zewnątrz, nie zaziębisz się? Nie uważasz, że są sprawy ważne i ważniejsze?
No i proszę, zgadłem. Imprezka już dziś. I teraz się nie boisz, że zachorujesz? I jeszcze zablokowałaś komentarze pod kolejnym zdjęciem, bo ludzie zaczęli wytykać Ci niewygodną prawdę. Co za zakłamanie i hipokryzja. Takich ludzi należy omijać z daleka!

Julia poczuła się dotknięta zarzutami i odpowiedziała na nie.

Ludzie, jesteście niepoważni... ze wszystkiego można zrobić aferę... nawet z parasolem mogłam obawiać się o chorobę, wieczorem jednak nigdzie nie idę, mimo tego, że dawno byłam umówiona, bo przyjechali znajomi spoza Warszawy... po prostu nie mogę - tłumaczyła się. - Zrozumcie czasem drugiego człowieka. Po trzecie, źle reaguję na pogrzeby, wiele razy nie było mnie przez moją psychikę, deszcz pomógł mi podjąć ostateczną decyzję, bo bałam się iść.

I dalej:

Zamiast dać człowiekowi w spokoju spoczywać wywołujecie jakieś durne kłótnie. Przykre.

Internautów nie przekonała, a skoro możliwość komentowania pod zdjęciem z Pyrkoszem została zablokowana, to dyskusja przeniosła się pod inne zdjęcia Wróblewskiej.

Jak widać, bardzo się nie przejęłaś śmiercią pana Witka. Nie rozumiem twoich tłumaczeń, nie lubię pogrzebów więc nie idę... Naprawdę niezłe wytłumaczenie, "bo deszcz pada", na serio ? Ile ty masz lat... Lepszej wymówki nie mogłaś wymyślić. Ale czas, żeby wymienić szybkę w telefonie to miałaś i deszczem się nie przejmowałaś. To jest brak szacunku.
Już lepiej gdyby nic nie mówiła zamiast idiotycznych wymówek - pisali.

Julia Wróblewska znała Witolda Pyrkosza z planu serialu "M jak miłość". Na pogrzebie aktora pojawiła się spora ekipa tworząca serial, m. in. Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska czy bracia Mroczkowie i Katarzyna Cichopek.  Mszę żałobną odprawiono w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Górze Kalwarii. 'Rozjaśniał szarzyznę naszego życia'- mówił w trakcie nabożeństwa ksiądz.

Co sądzicie o tej sprawie?

Produkcja "M jak miłość" przygotowała wzruszające pożegnanie dla Pyrkosza. Pieńkowska: Jest tu jego energia. Ma swoje miejsca. Nikt nie chce tam...

JZ

Więcej o:
Komentarze (25)
Pogrzeb Witola Pyrkosza. Julia Wróblewska wolała zmienić fryzurę? Fani: Co za hipokryzja. Odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: M36

  Oceniono 43 razy 39

  Tak to jest jak sie zyje na instagramach i fejsach i opisuje oraz komentuje kazdy szczegol zycia. Dzieci jestescie straconym pokoleniem, nie wiecie co to prywatnosc i szacunek dla samego siebie!

 • Gość: Hana

  Oceniono 27 razy 25

  Najbardziej żenujące jest to, że robicie z niej gwiazdę i aktorkę. Młoda koza gra rolę przytulanki w podrzednym serialu i zadziera nosa. Nie poszła na pogrzeb, jej sprawa, widocznie sama czuje, że jest tylko zapchajdziura w tv, a nie gwiazdą lub celebrytka jak to nieraz o niej piszą. Jest młoda, życie nie raz nauczy ją pokory. Powodzenia na maturze panienko.

 • Gość: Gośka

  Oceniono 25 razy 23

  Przestańcie zajmować się jakąś małoletnią pindzią, która uważa się za aktorkę. To dziewcze jeszcze naprawdę nie zasługuje na to, żeby mu poświęcać czas, aż tyle czasu

 • warszawa34

  Oceniono 19 razy 17

  Na pogrzeb chodzi się nie dlatego że to dobrze robi na psychikę tym przychodzącym, ale że względu na szacunek wobec zmarłego. Poza tym, dbałość o zdrowie jest chwalebna, ale takie tłumaczenie jest dobre dla ludzi po przeszczepie, a nie dla młodej, zdrowej, póki co, dziewczyny. W sumie - spuśćmy kurtynę milczenia......

 • Beata Nizial

  Oceniono 17 razy 15

  Porażka! I to ma być aktorka? Koleżanka? Żenada!!!!

 • Gość: jan

  Oceniono 18 razy 14

  A kto normalny lubi pogrzeby... nikt ale uczestniczymy w nich przez szacunek dla osób bliskich a nie z przyjemności. Julia jest bardzo niedojrzała i bez klasy ....zażenowała mnie tym co pisze....

 • Gość: Maryla

  Oceniono 13 razy 11

  Okropna pannica szkoda pisać o niej dla mnie jest nikim

 • Gość: Ken

  Oceniono 11 razy 9

  Gó...ara się lansuje w chamski sposób,szkoda że wykorzystuje do tego śmierć Pyrkosza,przypomina to lans na katastrofie Smoleńskiej

 • Gość: bez matury gwiazda ?

  Oceniono 6 razy 6

  typical pol...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX