Jennifer Lopez wybrała się na spacer z piękną siostrą i córką. Kiedy mała Emma zobaczyła fotografów... Rośnie nam gwiazda!

Jennifer Lopez jest nie tylko piosenkarką i tancerką. To także mama bliźniaków. I bardzo możliwe, że jedno z jej dzieci postanowiło pójść w ślady mamy.

Jennifer Lopez wybrała się na zakupy ze swoją siostrą, Lindą. Piosenkarka większość czasu spędza ostatnio z nowym ukochanym, Alexem Rodriguezem, ale tym razem wypad był czysto rodzinny. Za rękę z mamą szła 9-letnia Emma. Córka gwiazdy podobnie jak mama postawiła na sportową stylizację, ale szal na jej szyi zdradzał, że nie ma zamiaru pozostać niezauważona. Kiedy pojawili się fotoreporterzy, przyzwyczajona do ich obecności Jen dalej rozmawiała z siostrą. A Emma? Zaczęła się uśmiechać i uroczo wdzięczyć.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA

Myślicie, że pójdzie w ślady mamy? O jej talencie nic jeszcze nie wiemy, ale na pewno flesze aparatów nie wywołują u niej stresu. Dodajmy do tego świetne geny, bogatą garderobę i liczne znajomości mamy... Coś nam się wydaje, że za kilkanaście lat o Emmie może być głośno!

Jennifer Lopez podkreśla swoje kształty w opiętej, skórzanej mini

JM

Więcej o:
Komentarze (10)
Jennifer Lopez wybrała się na spacer z piękną siostrą i córką. Kiedy mała Emma zobaczyła fotografów... Rośnie nam gwiazda!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Gdzie ta "piękna siostra"?

 • Gość: Patka

  0

  Jedna z niewielu gwiazd która pozostaje wierna swojemu stylowi- jakby z bloku :)
  w Końcu spiewała: I am Jenny from the block.
  Dalej stylowa piękna i tylko po dzieciach widać że czas nie stoi w miejscu :)

 • Gość: gosc

  0

  Super wyglada Jennifer Lopez

 • Gość: Ewidens

  0

  "To także mama bliźniaków" - to przepraszam, skąd ta córka? I znów polska język za trudna język....

 • Gość: gosc222

  0

  z 3 zdjec zrobili 10 ja pitole

 • Gość: Nati

  Oceniono 1 raz -1

  Wyszła na spacer....no i....co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX