Kylie Minogue w lutym zerwała zaręczyny. Teraz spotyka się z członkiem rodziny królewskiej! Co na to królowa Elżbieta? Zdziwicie się

Kylie Minogue

Kylie Minogue (EAST NEWS)

Kylie Minogue i książę Andrzej razem? Połączenie dość nietypowe, ale przecież przeciwieństwa się przyciągają. Myślicie, że już niedługo piosenkarka doczeka się tytułu księżnej?

Kylie Minogue w lutym zerwała zaręczyny z Joshuą Sasse. Choć piosenkarka zapewniała, że rozstanie przebiegło w zgodzie, mówiło się, że prawdziwym powodem zakończenia związku miał być romans Sasse z hiszpańską aktorką, Martą Milans. Wygląda jednak na to, że Minogue już nie rozpacza po byłym narzeczonym.

Jak podają zachodnie media, gwiazda od lutego spotyka się z... Andrzejem, księciem Yorku, który jest drugim synem królowej Elżbiety i ojcem księżniczek Beatrice i Eugenie. Jako pierwszy o sekretnym związku napisał Australijski magazyn "New Idea". Podobno pochwala go sama królowa.

Kylie to ktoś, kogo Jej Wysokość przyjęłaby do rodziny królewskiej z otwartymi ramionami. Wszyscy mają nadzieję, że ten romans przerodzi się w coś trwałego - wyznaje informator.

To, że Minogue cieszy się szacunkiem rodziny królewskiej, potwierdza fakt, że zaledwie dwa tygodnie temu odebrała z rąk księcia Filipa Nagrodę Społeczności Brytyjsko-Australijskiej.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

MK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (4)
Kylie Minogue w lutym zerwała zaręczyny. Teraz spotyka się z członkiem rodziny królewskiej! Co na to królowa Elżbieta? Zdziwicie się
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Lola

    Oceniono 2 razy 0

    Jaki ten Filip malutki

  • Gość: Ksiaze

    Oceniono 10 razy -10

    Po pierwsze to on ze stara zerwal gdy sie wylansowal na niej, nie ona z nim, po drugie z spedzili raczej kilka nocy z Andrzejem, a nie "spotykaja sie". Ona zawsze wygladala dla mnie jak tania sciereczka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane