Justyna Steczkowska i Kayah kiedyś się przyjaźniły. To przeszłość! "Cicha wojna" trwa. O co im poszło?

Justyna Steczkowska i Kayah w przeszłości pałały do siebie sympatią, ale ostatnio ich wzajemny stosunek do siebie bardzo się zmienił...

Justyna Steczkowska i Kayah jeszcze niedawno były przyjaciółkami. Jednak jak donosi tygodnik "Rewia", jakiś czas temu ich relacja uległa znacznemu ochłodzeniu. 

Stało się tak od momentu, gdy Justyna Steczkowska zastąpiła Kayah w fotelu jurora programu muzycznego "The Voice of Poland". Relacjom piosenkarek nie pomógł też fakt, że udział Justyny Steczkowskiej w programie został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i producentów, co sprawiło, że zagościła w nim na dłużej. Opinie Kayah z pierwszej edycji nie były tak dobrze odbierane - czytamy w "Rewii".

To jednak nie jedyny powód ich konfliktu. Portal pomponik.pl ich obecną relację nazywa wręcz "cichą wojną". Kayah podobno nie spodobał się fakt, że ostatnia płyta Justyny jest mocno inspirowana jej płytą, którą nagrała z Bregovicem. 

Rok później powstał kolejny problem, który oddalił je od siebie jeszcze bardziej. Justyna Steczkowska nagrała płytę "I na co mi to było" z rytmami bałkańskimi. Gdy ukazał się teledysk promujący płytę, pojawiły się zarzuty, że wokalistka mocno zainspirowała się twórczością Kayah i Gorana Bregovicia - dodaje "Rewia".

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że mimo wielkiego sukcesu Kayah i Bregovic przez długi czas także mieli nie najlepsze relacje. Dawne urazy poszły jednak w niepamięć i duet ogłosił ostatnio, że znów ruszają razem w trasę koncertową. "Rewia" spekuluje, że impulsem do zgody była własnie kolejna płyta Steczkowskiej. 

Przy tym jednak pojawia się kolejny konflikt (tym razem interesów) między Kayah a Steczkowską. Koncerty obu pań w niektórych miastach mają się odbyć w odstępie zaledwie kilku dni... Czyj koncert byście wybrali?

MM

Kayah wzięła rozwód, miała romans z Karpielem-Bułecką i żonatym muzykiem. Ma nową miłość? "Chcę mi się wstać z łóżka"

Więcej o:
Komentarze (10)
Justyna Steczkowska i Kayah kiedyś się przyjaźniły. To przeszłość! "Cicha wojna" trwa. O co im poszło?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cucurucu

  Oceniono 5 razy 3

  W tym srodowisku nie ma przyjazni, wszyscy sie nienawidza i ciesza kiedy komus powinie sie noga. Zaklamane stado malp. Nie wiem jak Kayah ale Steczkowska siorbie jak chamica przy jedzeniu.

 • Gość: Aga

  Oceniono 6 razy 2

  Żadnej ,kayah śpiewała kiedyś prywatnie u znajomego mimo próśb z jego strony nie chciała powiedziec choćby jednego słowa bezpłatnie

 • Gość: Kukurukuku Paloma

  Oceniono 1 raz 1

  O co im poszło? Tego nie wiedzą nawet starzy Indianie. Najważniejsze, że powoli upodabniają się do siebie, może za często widują się na korytarzu w tym samym gabinecie medycyny estetycznej.

 • Gość: Ewka

  Oceniono 3 razy 1

  Od przyjaźni do nienawiści krótka droga. Oby dwie jeczace

 • Gość: Jan

  0

  Justyna Steczkowska ❤
  Kayah daleko jej do Justyny... zreszta nie tylko jej

 • Gość: Julia

  0

  Justyna Steczkowska oczywiscie! Glos , barwa,skala I osobowosc! Kayah to tylko kopia Justyny.

 • Gość: Monika

  0

  Tylko Justyna Steczkowska!
  Kayah won!!!!!!!

 • Gość: Adi

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiscie ze Justyna Steczkowska!
  Nie ma sobie rownych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX