Internautka ostro do Hanny Lis: Zawsze będzie pani synonimem zdrady. Odpowiedź zaskakuje: Zgadzam się. Potem jeszcze dziwniej

Hanna Lis zdradziła przyjaciółkę? Dziennikarka w ogniu zarzutów internautek.

Hanna Lis i Kinga Rusin były najlepszymi przyjaciółkami, a potem Lis odebrała Rusin męża i od tej pory obie dziennikarki nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. Ileż razy słyszeliśmy tę historię? Teraz wychodzi na to, że trzeba będzie podejść do niej z nieco innej strony.

Hanna Lis pochwaliła się w święta zdjęciem, na którym jako mała dziewczynka pozuje z papieżem Janem Pawłem II. Pokazywaliśmy to zdjęcie. Pisaliśmy też, że fanki zarzuciły jej, że odbiła męża najlepszej swojej przyjaciółce, a ta odpowiedziała, że Kinga Rusin nie jest jej "żadną przyjaciółką".

Dyskusji ciąg dalszy, bo internautki wciąż przeżywają, że Kinga Rusin straciła męża przez Hannę Lis.

"Żadna przyjaciółka", ha ha ha. Dobre, Hanno Lis. Zawsze pani będzie synonimem zdrady i to najgorszego pokroju, bo zdrada przyjaźni jest najgorsza. A, fe - napisała potem jedna z internautek.

Odpowiedź Hanny Lis zaskakuje, bo ta... częściowo przyznaje rację swojej oponentce.

Zgadzam się: zdrada przyjaźni jest najgorsza. Pozdrawiam serdecznie.

Wielu jednak ma już dość tej ciągnącej się "kilometrami" dyskusji.

Po pierwsze, do tanga trzeba dwojga i jakoś przez lata nikt się pana Tomka nie czepia, a po drugie, po tylu latach hejtu dalibyście już pani Lis spokój, myślę że wysokość ceny, jaka zapłaciła, zna tylko pani Hania.
Ludzie, ale o co Wam chodzi? Sami macie dużo za uszami, a wypominacie innym - pisali ci, którzy pragnęli tonować dyskusję.

Czy to już koniec tego swoistego sądu nad Hanną Lis? Trudno powiedzieć. Nawet, jeżeli koniec pod tym zdjęciem, to raczej bardzo wątpliwe, żeby oddani fani Kingi Rusin kiedykolwiek zapomnieli, że to Hanna Lis odbiła Kindze Rusin męża.

Hanna Lis o córkach: Starsza dużo imprezuje, młodsza mówi, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego. Szczere wyznanie!

JZ

Więcej o:
Komentarze (21)
Internautka ostro do Hanny Lis: Zawsze będzie pani synonimem zdrady. Odpowiedź zaskakuje: Zgadzam się. Potem jeszcze dziwniej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: I.

  Oceniono 35 razy 25

  Pani Hanna Lis - podobno synonim zdrady. A co z szanownym panem T.? Do wszystkiego trzeba dwojga, do zdrady również. Nie przypuszczam, by pani Hanna przybyła, wsadziła go do torebki i wyniosła z domu.
  Zawsze winna jest kobieta? Ta druga? A co z tą pierwszą? I co z panem?
  Moralistów i moralizatorów u nas ci dostatek. I coraz więcej takich, co układali by życie innym. Niech poskładają swoje.

 • alienor

  Oceniono 20 razy 18

  Ja tam uważam, że Hanna wyświadczyła Kindze przysługę, odbijając jej Lisa. Dziwię się tylko, że tyle czasu sama wytrzymuje z tym zadufanym w sobie bucem...

 • pepsi1000

  Oceniono 12 razy 12

  zawsze cos jest po cos!Na final okazuje sie,ze tylko na dobre to wyszlo Kindze.Zrobila kariere i medialna i finansowa.Ma swietnego partnera i wyglada doskonale.Zmuszona byla wziac zycie w swoje rece bo poprostu nie miala innego wyjscia.Jaka to inspiracja dla porzucanych kobiet.Brawo!

 • shago

  Oceniono 9 razy 5

  zasadniczo kupogon ma rację, niestety wyrzygałem czytając artykuł więc juz nic nie pogonie.

 • Gość: Bb

  Oceniono 10 razy 4

  Komedia. Hanna dorwala Lisa przystawila mu zapewne pistolet do głowy i powiedziała "teraz idziesz ze mną odbijam Cię, Masz się zakochać masz mnie pożądać, musisz ze mną żyć "!!!
  Serio odbila? A może to on się zakochał i zawracal jej dpe.? Aż w końcu sama poczuła ze to może to. To Lis rozwalił swoje małżeństwo . On sam. To on byl zonaty a ona chyba w tym czasie wolna.
  Śmieszy mnie to zrzucanie winy na kobiete tak jakby on był bezwolny. Gdyby kochał to by nie odszedl. Druga sprawa ..skąd wiecie czy Kinga była taka super żoną? Związki ni rozpadają się bez powodu.

 • Gość: polina

  Oceniono 5 razy 3

  3 uposledzone dziennikarki ,ktore dostaly sie po znajomosci do telewizji czego od zer mozna wymagac

 • Gość: ela

  Oceniono 6 razy 2

  Lis jest zerem, smoktunowicz drugim .
  zycie lubi sie odwracać.
  Kinga co przszla to tylko ona wieDzis jest wspaniała matka , Damą dziennikarką i ma mnóstwo fanow, wzorem dla wielu wielu kobiet.
  A wieć sytuacja sie zmiwniła na korzyść
  Czekam, aby smoktunowicz dostała tro co zrobiła przyjaciółce . Może jej , może jej córką
  Było by sprawiedliwie

 • Gość: vvvvvv

  Oceniono 2 razy 2

  no,no,, często takie bzdety piszą osob y,które same miały do czynienia ze zdrada,a teraz chcą zagłuszac swoje sumienie// No// przyznajcie sie!!!!!! ile z was,bylo do tego stopnia fałszywe??? ile z was usuwalo ciąze a teraz chcecie kogos pouczac.. ??? Zajmijcie sie ze swoiom zyciem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX