Joanna Krupa jeszcze walczy o małżeństwo. A Romain? "Jego zdaniem nie ma czego ratować"

Romain Zago nie widzi już szans na odratowanie związku z Joanną Krupą. Para wzięła ślub w 2013 roku.

Joanna Krupa i Romain Zago, przez lata uchodzili za zgodne małżeństwo. Jednak jak informował we wtorek dwutygodnik "Show", para postanowiła się rozstać po czterech latach małżeństwa. Powodem miały być częste wizyty modelki w Polsce, przez które więź między małżonkami zaczęła słabnąć.

[Romain] nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu "Top Model" przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie się przedłużył. Zago wpadł w szał. Podobno Święta Bożego Narodzenia były dla Joanny koszmarem. Nowy Rok spędzili już osobno - czytamy.

W sieci pojawiły się właśnie kolejne doniesienia na temat szczegółów zakończenia związku. Jak przekonuje "Pudelek", powołując się na znajomego pary, to Romain podjął ostateczną decyzję o rozstaniu.

To była decyzja Romaina, Joanna jeszcze walczy, chce z nim być, wierzy, że wszystko uda się jeszcze naprawić. Roman wydaje się nieugięty w swojej decyzji, jego zdaniem nie ma czego ratować. To koniec tej miłości - czytamy na portalu.

Do tej pory żadna ze stron nie zdecydowała się na komentarz w sprawie doniesień.

MK

Więcej o:
Komentarze (26)
Joanna Krupa jeszcze walczy o małżeństwo. A Romain? "Jego zdaniem nie ma czego ratować"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: e

  Oceniono 4 razy 4

  Probowala go zatrzymac seksem a on ja wykorzystal i porzucil. Nie jezdzcie na kobiete, tu 99% czytajacych to kobiety. Faceci pod soba dolkow nie kopia.

 • Gość: mq

  Oceniono 9 razy 3

  Za dużo golizny pokazywała wszystkim - to było do przewidzenia,,,,, małżeństwo na odległość, każde sobie rzepkę skrobie i jest efekt.

 • Gość: xdSF

  Oceniono 12 razy 2

  ciekawe jak walczy? znowu się ubierze jak kobieta lekkich obyczajów? znowu zrobi fotę cycków ,czy tyłka i umieści ( oczywiście) w sieci,żeby sobie mogli wszyscy pooglądać? który normalny facet chciałby taką żonę?

 • readme.txt

  Oceniono 10 razy 2

  Jak można z porno pustakiem się wiązać? Tego nigdy normalny facet nie zrozumie.

 • Gość: BB

  Oceniono 10 razy 2

  Ona jest bardzo pusta. Nie chcę używać słów obraźliwych. Taka lelija. Nie dziwię się, że mądry człowiek z nią nie wytrzymał.

 • Gość: mmmm

  Oceniono 18 razy 2

  i tak długo wytrzymał z tym pustakiem świecącym gołym tyłkiem przed "całym internetem"

 • Gość: anonimus

  Oceniono 1 raz 1

  Za każdy hejt po 100PLN kary dla każdego hejtera i ban na strony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX