Leonardo DiCaprio na Coachelli. Razem z nim Orlando Bloom, ale to nie koniec. Te zdjęcia są po prostu SUPER. A jeszcze lepsza ich analiza

Leonardo DiCaprio ostatnie dni, podobnie jak wiele innych gwiazd, spędził na festiwalu Coachella. Zabrał tam ze sobą Orlando Blooma. I sądząc po zdjęciach bawili się świetnie.

Leonardo DiCaprio na kalifornijskim festiwalu pojawia się niemal co roku. Zazwyczaj był nakrywany przez fanów, kiedy w kapturze i z chustką na twarzy tańczył sobie wmieszany w tłum. Jednak w tym roku w sieci pojawiła się fotografia, na której NA PEWNO jest właśnie on. Jest kilka zdjęć z samego festiwalu, ale to, które obiegło media to zdjęcie z domu. Widać na nim trzech mężczyzn, trochę chipsów i kuchnię. Zwykły before lub after? Niby tak, ale głównym bohaterem zdjęcia jest właśnie DiCaprio.

Na fotografii widać aż 12 elementów, które są warte odnotowania - zauważa elle.com.

Na co więc powinniście zwrócić uwagę? Główny punkt to oczywiście sam Leo, jego koczek i ulubiona czapka z daszkiem rzucona nonszalancko na sofę. Jest i Orlando Bloom bez koszulki. Nieco zmęczony, ale wciąż "hot". Do tego anonimowy mężczyzna w koszulce w wilki i "typowo męskie" przekąski. 

Migdały "Niebieski Diament", które są lekkim nawiązaniem do "Titanica", Doritos w dwóch smakach [rodzaj nachosów - przyp.red.] i pusta reklamówka - wylicza elle.com.

Na pozostałych zdjęciach widzimy, że panowie wcale nie spędzali całego czasu siedząc w apartamencie i jedząc nachosy:

Fanom, a zwłaszcza fankom to już chyba wystarczy, na pewno rozumiecie, dlaczego te zdjęcia po prostu SĄ super. A jeśli nie lubicie DiCaprio... Hm, pewnie i tak Was nie przekonamy.

embed

Leonardo DiCaprio i Papież Franciszek spotkali się na audiencji. Rozmawiali o ochronie środowiska

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Leonardo DiCaprio na Coachelli. Razem z nim Orlando Bloom, ale to nie koniec. Te zdjęcia są po prostu SUPER. A jeszcze lepsza ich analiza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A.

  Oceniono 2 razy 2

  Co za bełkot

 • Gość: Ola

  Oceniono 1 raz 1

  Boski Leo...

 • Gość: Goja

  Oceniono 1 raz 1

  Leo Kocham Cię

 • Gość: Kamyk

  0

  I ❤ Leo !!!!! I tak od 20 lat.....❤❤❤

 • Gość: Girl

  Oceniono 2 razy 0

  Zdziadziałeś Leo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX