Kylie Jenner błysnęła wyszczuplającą bielizną na Coachelli. To nic przy "stroju" Kendall. "Odwraca uwagę od skandalu z Pepsi"

Kylie Jenner pod obcisłą sukienkę założyła wyszczuplające majty. I tak jednak przebiła ją Kendall.

Kylie i Kendall Jenner pokazały się na festiwalu muzycznym Coachella i każda z nich dała się zapamiętać ze względu na garderobę. Kylie miała na sobie seledynową perukę i skąpą, obcisłą sukienkę. Była tak krótka, że chwilami wystawała spod niej wyszczuplająca bielizna. To nie są rzeczy, którymi celebrytki chciałyby się chwalić! Dodajmy, że sukienka nie była droga nawet jak na standardy Hollywood, bo w przeliczeniu na naszą walutę kosztowała ok. 150 zł. 

>>>>> KYLIE W WYSZCZUPLAJĄCYCH MAJTKACH

O ile pokazywanie takich majtek jest mało satysfakcjonujące, o tyle chwalenie się pupą - owszem. Siostra Kylie, Kendall, również na tej imprezie (oczywiście na części nieoficjalnej) świeciła gołymi pośladkami. Jak wyglądał nagi tyłek celebrytki wiemy za sprawą jej przyjaciółki, Justine Skye, która pokazała go na Snapchacie.

>>>>> NAGIE POŚLADKI KENDALL

Jest to jakiś sposób na odwrócenie uwagi od skandalu z nieszczęsną reklamą Pepsi, w której wystąpiła i która rychło została wycofana pod naporem krytyki, że spłyca problem rasizmu. A i samej Kendall oberwało się za udział. Kendall poprowadziła na Coachelli jedną z imprez, ale dziennikarzom zapowiedziała jasno: żadnych pytań dotyczących Pepsi. O swojej pupie jednak pisać nie zabroniła.

Nikt nie wierzył w plotki, że są razem. Wreszcie ich przyłapano! Kendall Jenner i ON?!

JZ

Więcej o: