Klaudia Halejcio obsesyjnie dba o wygląd, bo szuka chłopaka? "Wymyśliła sobie, że...". Patrzymy na ostatnie zdjęcia. Coś w tym jest

Klaudia Halejcio ma obsesję na punkcie wyglądu? Takie rewelacje podał właśnie jeden z tabloidów.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański rozstali się pod koniec zeszłego roku. Od tego momentu w mediach nieustannie spekuluje się na temat powodów zakończenia ich związku. Mówiło się już o tym, że tancerz zaczął spotykać się z inną, a jeszcze inna wersja brzmiała, że oboje byli za bardzo skupieni na sobie i rozwoju swoich karier zawodowych. Teraz w "Fakcie" pojawiły się kolejne rewelacje na ten temat. Jak zdradza informator tabloidu, ponoć związek Halejcio i Barańskiego rozpadł się z powodu jej nieustającego dążenia do perfekcji, które po rozstaniu miało nabrać jeszcze większej skali.

Wpadła w prawdziwą obsesję na punkcie swojego wyglądu. Dieta, ćwiczenia, drogie kosmetyki i ciągłe zakupy. Wymyśliła sobie, że jak będzie wyglądała perfekcyjnie, to ustawi się do niej kolejka facetów. Niestety zapomniała, że problem leży w jej nastawieniu. Przecież nie zaangażuje się w normalny związek, będąc tak bardzo skupiona na sobie - czytamy w "Fakcie".

I rzeczywiście wydaje się to być nie do końca wyssane z palca. Wystarczy bowiem odwiedzić Instagram aktorki, na którym w ostatnim czasie pojawia się jeszcze więcej idealnych wręcz tzw. "selfie". Nie zapominając o pamiętnym zdjeciu, na którym internauci wytykali Halejcio, że dorysowała sobie mięśnie.

A co Wy myślicie na ten temat?

Klaudia Halejcio o rozstaniu z Barańskim. "Zmiany zawsze przynoszą coś dobrego". Mina zdradza więcej

Więcej o:
Komentarze (6)
Klaudia Halejcio obsesyjnie dba o wygląd, bo szuka chłopaka? "Wymyśliła sobie, że...". Patrzymy na ostatnie zdjęcia. Coś w tym jest
Zaloguj się
 • quasimodo166

  Oceniono 4 razy 4

  Kto to w ogóle jest?

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Ta idiotka nadaje się tylko do dmuchania.

 • Gość: FW

  0

  Wylizałbym Kaudii intymne zakamarki ;-)

 • Gość: Ck8

  Oceniono 1 raz -1

  Mogłaby zostać mają księżniczką . Nosiłbym Ją na rękach i całował po stopach !

 • Gość: Pipi

  Oceniono 7 razy -1

  Na 3cim zdjeciu chyba cos jej wyciekło. Mimo to dymałvym jak głupi 😛

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX