Przytyła do roli, ale potem miała problem z powrotem do formy. Udało się dzięki prostej czynności, którą wykonywała 2 razy dziennie

Vanessa Hudgens przytyła 10 kilogramów do roli w "Gimmie Shelter". Teraz w rozmowie z "Women's Healh" zdradziła, co pomogło jej schudnąć po zakończeniu zdjęć.

Vanessa Hudgens do roli zbuntowanej Agnes w "Gimmie Shelter" musiała przytyć aż 10 kilogramów. Jak na 155 centymetrów wzrostu, to spora różnica. Aktorka w rozmowach z dziennikarzami otwarcie przyznawała, że z przybraniem na wadze nie miała większych problemów, jednak gorzej było ze zrzuceniem zbędnych kilogramów po zakończeniu zdjęć do filmu. 

Wygląda na to, że ten problem już za nią. 28-latka została gwiazdą majowego wydania "Women's Health". W rozmowie z magazynem zdradziła, co pomogło jej wrócić do formy. To ćwiczenia, które polegają na pedałowaniu na rowerze stacjonarnym w rytm energicznej muzyki.

Posadź mnie na rowerze w pokoju z głośną muzyką i jestem szczęśliwa - wyznała Vanessa Hudgens w rozmowie z "Women's Health".


Vanessa ćwiczyła w ten sposób dwa razy dziennie każdego dnia. Podkreśla, że nie musiała się do tego zmuszać.

To jest jak taniec, tylko bez stresu, że wyglądasz źle (...). Nie patrzę na to w kategoriach fitnessu. Dla mnie to bardziej terapia - dodała.

Musimy przyznać, że teraz figura Hudgens naprawdę robi wrażenie!

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

MM

Więcej o:
Komentarze (3)
Przytyła do roli, ale potem miała problem z powrotem do formy. Udało się dzięki prostej czynności, którą wykonywała 2 razy dziennie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • forfiter_jr

    Oceniono 2 razy 2

    Nie tylko figura robi wrażenie. Uroda również:D

  • Gość: Celcia

    Oceniono 2 razy 0

    Przytyć to można z dnia na dzień, ale schudnąć to już naprawdę jest trudno. Wiem jak to było po mojej ciąży. 17 nowych kilogramów.. To dużo, szczególnie, że nie mam 1.80 wzrostu. Ale jak już byłam w stanie się wziąc za siebie to poszłam do fitcurves na fitness i wyciskałam z siebie siódme poty. Zdarzało się, że jeszcze w domu robiłam jakiś drobne ćwiczenia, by tylko schudnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX