Katarzyna Kwiatkowska urodziła! "Dziecko jest bezproblemowe, aniołek". Znana jest też jego płeć i imię

Katarzyna Kwiatkowska po raz pierwszy została matką. Zdradziła też płeć i imię dziecka.

Katarzyna Kwiatkowska urodziła! Aktorka chroni swoją prywatność, dlatego dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że dziecko przyszło na świat 27 marca. Szczegóły zdradziła sama Kwiatkowska w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

To prawda, niedawno urodziłam córeczkę. Ma na imię Jaśmina. Na razie jest bardzo miło. Dziecko jest bezproblemowe, po prostu aniołek - powiedziała. - Właśnie wróciłam z drugiego spaceru małej. Byłyśmy na naszej działce, z psem i babcią. Korzystałyśmy z pięknej pogody i okazało się, że Jaśminka usypia na dworze od razu, wręcz koncertowo!

Nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka, Kwiatkowska na ten temat nie udzieliła żadnych informacji. Świeżo upieczonej matce serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Kwiatkowska w zaawansowanej ciąży na salonach. O tym, że zostanie mamą, przypomina nie tylko brzuch. Aż miło popatrzeć!

JZ

Więcej o:
Komentarze (4)
Katarzyna Kwiatkowska urodziła! "Dziecko jest bezproblemowe, aniołek". Znana jest też jego płeć i imię
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pagaa

  Oceniono 3 razy 3

  gratulacje by tak dziecku zostało:) moja trójka też była aniołkowa tak przez pierwsze 2-3 tygodnie, a potem bywało już różnie;)

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Przynajmniej nie Dżesika albo Andżelika

 • Gość: Edek

  Oceniono 1 raz -1

  Ojciec nieważny, pewnie jakiś kolega z pracy.

 • Gość: Olga

  Oceniono 2 razy -2

  Przynajmniej ładnie imię wybrała..a nie kolejna Basia,Krysia czy Zuzia (do obrzygania,byleby nikt nie zarzucił ,,gwieździe,,,ze dała nie POLSKIE,TRADYCYJNIE imię!!)Wszystko pod publiczkę!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX