"Rolnik szuka żony". Grzesiek z Anią wyśmiani przez internautę. "Lans dla miastowych". Serio komuś TO przeszkadza?

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania pokazali wspólne zdjęcie. Krytyka pojawiła się zupełnie niespodziewanie.

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania mają kapryśnych fanów. Są na ogół przez nich chwaleni, że tacy piękni, kochający się etc., ale wystarczy, że ktoś się czegoś dopatrzy i pojawia się krytyka. Tak jak w przypadku wspólnego zdjęcia pary w kabinie ciągnika. Grzesiek siedzi za kierownicą, Ania obejmuje go za szyję.

Kochamy rolnictwo. No i siebie też - napisał Grzesiek przy zdjęciu.

Co może być nie w porządku na tym zdjęciu? Okazało się, że komuś przeszkadzały... tipsy Ani i czysta koszula Grześka.

Już widzę ta gwiazdę jak w tych tipsach i wystrojona się wozi po polu z mężem, dajcie spokój... Lans dla miastowych... Wielka miłość z tv - napisała pewna internautka.
W końcu ktoś napisał prawdę - dodała inna.

Serio? Stare, umorusane smarem ciągniki to przeszłość, nowoczesne bywają równie luksusowe, co samochody miejskie. Rolnik w czystym ubraniu w ciągniku to normalny widok. Takie też zdanie miało wielu internautów.

A w czym problem? Ja nawet myję ręce zanim wsiądę do ciągnika czy kombajnu żeby nie ubrudzić tapicerki, a czyste ciuchy to standard. Jeśli się nie zorientowałaś, rolnictwo poszło naprzód - odpisał jakiś rolnik.
Rolnik w czystej koszuli z kołnierzykiem przy pracy. Piękny widok.
No tak, bo jak ze wsi to nie ma prawa kobieta mieć ładnych paznokci. Ach, ludzka polityka - pisali inni.

A jakie jest Wasze zdanie? Ania, w tipsach wizytując Grześka w polu przesadziła? A może wypada się cieszyć, że dzięki nowoczesnym technologiom praca na roli może być tak czysta?

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska ma romans z jednym z uczestników? "Byłaby wspaniałą towarzyszką, ale..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (35)
"Rolnik szuka żony". Grzesiek z Anią wyśmiani przez internautę. "Lans dla miastowych". Serio komuś TO przeszkadza?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wow

  Oceniono 6 razy 4

  a wy co oszukujecie pokazujecie wpis z BARDOWSCY,a komentarz przepisujecie z ROLNIK SZUKA ZONY i dodam ze tam były tylko dwa takie komentarze,,a 70 bardzo pozytywnych i miłych komplementów,więc nie czarujcie,Party napisało bzdure ,a inni to powielają,BARDOWSCY olewajcie te durne wpisy tabloidów i czytajcie,na Waszych kontach sa tysiace wielbicieli i to jest najwazniejsze

 • baba67

  Oceniono 12 razy 4

  Ania nie zajmuje się gospodarstwem tylko domem i dzieckiem. A nawet gdyby musiała prowadzic kombajn toby to zrobiła bo jest bardzo dobrym kierowcą. Tipsy tu nie maja nic do rzeczy. Nie doi krów a jej mąz nie wywala gnoju widłami. Zdziwko bierze sie z lamusiarstwa i ignoracji.

 • Gość: nilson

  Oceniono 5 razy 3

  jak bazyliszki

 • Gość: Emil

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie nie drażnią tak oni jak ci fałszywcy co tu komentują , że niby ich nie interesuje, że nudzi, a czytają Ikomentuja, Nie interEsuje mnie jakiś temat to nie wchodzę , nie czytam i po sprawie.

 • Gość: k

  Oceniono 1 raz 1

  andzia jak banan

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 6 razy 0

  Rolnik nie ma jak mieć czystej koszuli bo ciągle coś trzeba przy maszynie robić lub łopatą. Kto twierdzi inaczej g. wie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX