Katarzyna Warnke o porodzie: To ból, który trudno wytrzymać. Cytuje to Karolina Korwin Piotrowska. I zaczęło się: Attention wh*re

Katarzyna Warnke w wywiadzie opowiadała o bólu towarzyszącym porodowi. Na Instagramie zacytowała to Karolina Korwin Piotrowska. I zrobiło się nieprzyjemnie.

Katarzyna Warnke udzieliła serwisowi Pudelek.pl wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach pracy u Patryka Vegi. Warnke, która w jego najnowszym filmie "Botoks" zagrała ginekolożkę, dla oswojenia się z tematem odwiedziła jeden ze szpitali. I nabrała respektu dla kobiet, które zdecydowały się na urodzenie dziecka.

Jestem pełna podziwu dla kobiet i rozumiem teraz jeszcze lepiej, kiedy mówi się, że mężczyźni nie mają pojęcia o tych sprawach - mówiła. - Tutaj jest naprawdę ból, który podobno bardzo trudno wytrzymać, mówię podobno, bo nie rodziłam. Były jakieś eksperymenty na panach i nie wytrzymywali. Myślę, że natura nas do tego przystosowała, ale naprawdę bądźmy wdzięczni naszym mamom za ten wysiłek, bo jest za co.

Screena ze słowami aktorki wrzuciła na Instagram Karolina Korwin Piotrowska i opatrzyła słowami:

Niedziela, a wiec pogadajmy o porodzie. Szolbizwpolandzie.

Te słowa nie były do końca niewinne, bo raczej ironiczne i wywołały efekt domina.

Ktoś mógłby odesłać tę parę? Attention hoes - napisał jeden z internautów.

"Attention hoes" oznacza ludzi, którzy zabiegają o uwagę nawet kosztem własnej godności osobistej. Co na to Korwin Piotrowska?

Attention wh*res - odpisała.

Co to znaczy? To samo. Nie spodobało się to jednak jednej z internautek, która odpisała dziennikarce:

Pani żyje z uwagi, która one wytwarzają. Nie wiem kto tu jest większa attention wh*res.

Dziennikarka zareagowała:

Polish your English.

Czy rzeczywiście Katarzyny Warnke i jej męża, Piotra Stramowskiego, jest za dużo w mediach? I czy naprawdę jest tu powód do sprzeczki? Są sprawy w "szołbizwpolandzie", o których się filozofom nie śniło.

Stramowski i Warnke zostaną rodzicami? Z tym pytaniem nie miał problemu. Gorzej z kolejnym. "Nie podpuszczaj mnie!"

JZ

Więcej o:
Komentarze (16)
Katarzyna Warnke o porodzie: To ból, który trudno wytrzymać. Cytuje to Karolina Korwin Piotrowska. I zaczęło się: Attention wh*re
Zaloguj się
 • Gość: redaktor

  Oceniono 38 razy 32

  Para która nie ma zadnych osiągnięć aktorskich, szczególnie Warnke, ale parcie na szkło mają nieprzecietne. Ale nic można się pośmiać z pary pustaków:)))

 • Gość: ww

  Oceniono 46 razy 22

  Moze ich jest dużo w mediach, nie wiem nie śledzę, ale nie widzę w słowach Warnke nic, co zasługuje na kpiny. Podzieliła sie wrażeniami z porodówki, a dla kobiet, które tego nie doświadczyły, to może być traumatyczne przeżycie. Nie wiem co ma do tego dzień tygodnia i co ma do tego znawczyni od wszystkiego, czyli Korwin Piotrowska - samotna, prawie 50. letnia kobieta, żyjąca życiem innych ludzi i wygłaszająca na ich temat kategoryczne i jedyne słuszne opinie.
  Tylko kogo to obchodzi?

 • j-a-ga

  Oceniono 26 razy 20

  Zagrał koleś w jednym filmie i już chce dostać Oskara i robić karierę w USA. Ta jego żonka dopiero zagra w jakimś chłamie i też wielka gwiazda. Żałośni są obydwoje.

 • Gość: lol

  Oceniono 20 razy 18

  K.k.Piotrowska ma chyba niezłą schizofrenię. Z plotkarstwa żyje, ale je ośmiesza. Wszystko, co jej się nie podoba, wywlecze, taka jej duża subiektywność, i wydaje jej się, że jest opiniotówrcza. Bogini słowa i nadmuchane ego. Mówi i pisze o braku kultury,ale sama ma z tym problem.

 • longmanus1

  Oceniono 15 razy 11

  Dawno nie słyszałem celniejszej uwagi, mam na myśli dziewczynę która napisała "Pani żyje z uwagi, która one wytwarzają. Nie wiem kto tu jest większa attention wh*res.", touche!, w samo zimne i złośliwe serce K.K.P., a że trafne widać jasno i czysto po jej re. :-). Brawo Pani Bezimienna :-)

 • Gość: m

  Oceniono 10 razy 6

  "Tutaj jest NAPRAWDĘ ból, który PODOBNO (...)". Chyba na pewno nieźle się uśmiałam ;D

 • Henry Kinger

  Oceniono 7 razy 5

  Przygarnia kocioł garnków...kto by znał Korwin Piotrkowską gdyby nie celebryci ? Nie słyszałem aby ta kobieta miała coś ciekawego do powiedzenia innego. A Warnke to aktorka, gra w filmie ktory jak każdy wymaga promocji, a jaka promocja najlepsza i najglosniejsza ??...ta która zawiera kontrowersje i jest na granicy skandalu. Teraz polaczkowie już wiedzą że P Vega zrobił nowy film, Warnke tam gra, a Korwin Piotrowska wysmoli w związku z tym jakiś gniot który sprzeda do celebryckiego tygodnika i będzie miała na chleb i dostęp do internetu...
  Koło się zamyka. "I kto jest głupi" ???... Ty !! Bo sie tym emocjonujesz i dajesz im pracę i pieniądze.
  :-)

 • Gość: Jio

  Oceniono 17 razy 5

  Warnke wzięła się znikąd i sie wymadrza. Do tego brzydka

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Na pewno za dużo ich w mediach, gwiazdy co najwyżej deptaka w Kozich Bobkach Mniejszych.
  To samo tyczy się KKP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX