Jako 18-latka śpiewała w Atomic Kitten. Dziś ma czworo dzieci i wciąż świetne ciało. Ale w twarzy zmieniło się DUŻO

Natasha Hamilton była najbardziej charyzmatyczną wokalistką popowej grupy Atomic Kitten. Dziś ma już czworo dzieci i zamiast na karierze skupia się na życiu prywatnym. Ale wciąż wygląda świetnie!

Natasha Hamilton z Atomic Kitten zniknęła z show-biznesu na dobre. Obecnie zagraniczne media informują jedynie o jej życiu prywatnym, a tu dzieje się całkiem sporo. Ale po kolei!

Grupa "Atomic Kitten" swoje triumfy święciła na przełomie lat 1999-2001. To wtedy panie wypromowały takie utwory jak "The Tide is High" czy "Whole Again". Zespół rozpadł się na dobre w 2004 roku, ale Natasha nie musiała się martwić, co zrobi z wolnym czasem. Miała już dziecko!

Hamilton ma obecnie 34 lata i czwórkę dzieci. Najstarszy syn, Josh, ma 14 lat, Harry 11, Alfie 6, a najmłodsza, Ella, urodziła się kilka miesięcy temu. Życie prywatne Natashy jest dość burzliwe - każde z jej dzieci to owoc miłości z innym partnerem. Niestety, również tata Elli rozstał się już z byłą piosenkarką. Obecnie Hamilton związana jest z młodszym od niej o 4 lata Charlesem Gayem. Para póki co nie spodziewa się dziecka, ale zdążyła się już zaręczyć (są ze sobą od 4 miesięcy).

Ludzie są przekonani, że całe życie trzeba spędzić z jednym człowiekiem, a ja zupełnie w to nie wierzę - mówiła Natasha w jednym z wywiadów. - Wierzę, że na końcu czeka na mnie szczęście, ale na razie zaliczam wzloty i upadki.

Natasha wciąż może pochwalić się doskonałą figurą, widać jednak, że nie oszczędza na zabiegach kosmetycznych. Jej twarz w ciągu ostatnich 10 lat zmieniała się parokrotnie, a dziś trudno rozpoznać z niej nastolatkę z popowych teledysków.

Życzymy Hamilton, by jej marzenie się spełniło. A Wam przypominamy, co stracił świat muzyki, kiedy rozpadła się grupa 'Atomic Kitten":

 

jm

Więcej o:
Komentarze (6)
Jako 18-latka śpiewała w Atomic Kitten. Dziś ma czworo dzieci i wciąż świetne ciało. Ale w twarzy zmieniło się DUŻO
Zaloguj się
  • j-a-ga

    Oceniono 5 razy 3

    A pies mojej sąsiadki,która śpiewała w kościele i na festynie, właśnie olał biedronkę. Mam zdjęcia mogę podesłać. Buziaki Baba Jaga

  • Gość: Rrrrr

    Oceniono 2 razy 0

    Patologia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX