Agnieszka Sienkiewicz podsumowuje pierwszy rok z dzieckiem. "Nie sądziłam, że..." W komentarzach dyskusja z internautką

Agnieszka Sienkiewicz świętowała na Instagramie pierwsze urodziny córki. Dziecka na zdjęciu nie pokazała, co stało się powodem dyskusji z fanką.

Agnieszka Sienkiewicz mamą została rok temu. Pierwsze urodziny córki były dla niej okazją do podsumowań i przemyśleń, którymi podzieliła się na Instagramie. 

Jesteśmy razem już rok. Rok największego szczęścia. Nie sądziłam, że można tak kochać!!!! Przepełnia mnie radość i wdzięczność. A sen jest przereklamowany - napisała.

Aktorka stroni od pokazywania córki w mediach społecznościowych, zabrakło jej również we wpisie urodzinowym. To nie spodobało się jednej z internautek, która dopytywała, dlaczego dziecka nie ma na zdjęciu. Sienkiewicz postanowiła odpowiedzieć.

Moja córeczka jest tuż obok. ?? Bardzo staram się chronić ja przed paparazzi i prasą plotkarską, nie będę wiec również tutaj umieszczać jej zdjęć. ??Pozdrawiam! - odpisała.

EK

Agnieszka Sienkiewicz 4 miesiące temu rodziła. Niewiele młodych mam zdecydowałoby się na taki fason. "Sztos"

Więcej o:
Komentarze (2)
Agnieszka Sienkiewicz podsumowuje pierwszy rok z dzieckiem. "Nie sądziłam, że..." W komentarzach dyskusja z internautką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gość

    Oceniono 7 razy 5

    Bardzo dobrze robi. To wrzucanie zdjęć dzieci i przez to kreowanie im tożsamości internetowej bez ich zgody czy nawet świadomości to największa głupota

  • cucurucu

    Oceniono 6 razy 2

    Urodziny corki swietowala na Instagramie? Naprawde? Trzeba miec niezle zryte pod beretem zeby o tym pisac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX