Doda znalazła w szafie rzeczy Nergala. "Przez chwilę miałam pomysł, żeby..." Co zrobiła? To w jej stylu!

Doda i Nergal kiedyś tworzyli jedną z bardziej kontrowersyjnych par polskiego show-biznesu. Gdy się rozstali, zrobiło się nieciekawie. Co zrobiła gwiazda, gdy znalazła album ze zdjęciami byłego?

Z okazji wiosny Doda postanowiła zrobić generalne porządki w szafie, o czym z chęcią poinformowała media. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że wśród rzeczy, jakie znalazła, znajdował się także album ze zdjęciami jej byłego, Nergala. Nie jest tajemnicą, że po rozstaniu oboje unikali kontaktu, a nawet wypowiadali się niepochlebnie na swój temat. Chcąc jednak zachować się honorowo, Doda skontaktowała się z Darskim i przekazała mu pamiątkę przez pośrednika, choć kusiło ją, by postąpić całkiem inaczej.

Podczas porządków znalazłam album ze zdjęciami z dzieciństwa Nergala. Przez chwilę miałam taki pomysł, żeby zarobić na nim miliony. Może jacyś amerykańscy fani chcieliby go zobaczyć na zdjęciu ze ślubowania... Ale w końcu doszłam do wniosku, że wolę być szlachetnym diamentem niż brudnym kamieniem. Większą satysfakcję daje mi to, że mogę zadzwonić i powiedzieć: „Hej, mam twoje zdjęcia z dzieciństwa. Pewnie już ich nie masz, bo to jedyne odbitki, więc wyślę ci je” - mówi.

Ostatecznie jednak Doda odmówiła sobie "przyjemności" rozmowy z byłym i przekazała mu albumy przez pośrednika. 

Doda ujawniła także, że dzięki porządkom zmieniło się jej podejście do rzeczy materialnych, których ogromną część - w tym drogich ubrań - przekazała potrzebującym.

Robiłam przemeblowanie w garderobie. I w związku z nim naszło mnie bardzo dużo różnych refleksji. Ja wiem, że to się wydaje prozaiczne, bo niby to tylko pudełka, ciuchy, szmaty - nic ważnego. Ale przy okazji 19. pudeł dla rodzin potrzebujących, które sama pakowałam na kolanach, przez 5 dni po kilka godzin, doszłam do pewnego wniosku. Mianowicie, że bez sensu kupowałam tyle rzeczy, często z metkami, podczas gdy inni nawet nie śnią marzyć, by mieć chociaż jedną taką rzecz. I teraz już wiem po co mi to było. Właśnie po to, by móc wykonać pracę i pomóc innym.

Piękny gest, prawda?

Pamiętacie, jak Doda i Nergal kiedyś się kochali?

MK

Więcej o:
Komentarze (20)
Doda znalazła w szafie rzeczy Nergala. "Przez chwilę miałam pomysł, żeby..." Co zrobiła? To w jej stylu!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: DELFINEK727

  Oceniono 29 razy 5

  DODA ZMIENIA SIE NA KORZYSC, DOROSLEJE, OBY BYLA JESZCZE SZCZESLIWA!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Ta kobieta rzadko sprząta w garderobie i jeszcze się tym chwali

 • Gość: j

  Oceniono 6 razy 2

  Na tym zdjęciu wygląda jak Toudi z Gumisiów.

 • Gość: pustaku

  Oceniono 7 razy 1

  wsadź se w pi**u!!!

 • Gość: as

  0

  Lepiej wiezyc w haka....nergal belzebub....a auta z urodzin dody niekupil....jaki wstyd

 • Gość: gregor

  0

  Doda i jej artyzm jest bardzo gleboki....mamy nadzieje ze doda trzyma z watykanem......ze wiezy w wielka milosc i otacza sie przyjaciulmi.....

 • Agnieszka Polewicz

  0

  Doda jestes kochana jesli faktycznie podzieliłaś sie z potrzebującymi..nie zwracaj uwagi na chamskie komentarze,to ludzie którzy tylko krytykowac i szukać dziury w całym potrafią..liczy sie kazdy dobry gest

 • Gość: Ela

  Oceniono 12 razy 0

  Z Darskim rozstali się w 2012. Wychodzi na to, że Dorota raz na pięć lat sprząta w garderobie.

 • Gość: szczery

  Oceniono 18 razy 0

  Hahah! Temu pazernemu babsku , nie udało się spieniężyć za MILIONY kradzionych zdjęć Darskiego, więc postanowiła urządzić kolejną szopkę medialną, jaka to ona "szlachetna"... Tymczasem z g*wna nie będzie twarogu. Tępy kamień nadal pozostaje brudny:(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX