Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z planu "Azja Express 2". Ona też nie może liczyć na luksusy. "Tu nikt nie ma lekko"

Myśleliście, że Agnieszka Woźniak-Starak podczas nagrywania odcinków nowej serii "Azja Express" sypia w drogich 5-gwiazdkowych hotelach? Grubo się myliliście!

Agnieszka Woźniak-Starak 21 marca wyleciała do Indii, aby nagrywać drugi sezon programu "Azja Express". Jako że celebrytka jest prowadzącą programu, jako jedyna ma możliwość kontaktować się ze światem zewnętrznym, z czego chętnie korzysta, wrzucając do sieci zdjęcia z Azji. Kolejne znalazło się na jej profilu w piątek wieczorem.

#jestemzwycięzcą #jakzawiesićmoskitierę #konstrukcjawłasna #indie #azjaexpress2 #tuniktniemalekko - napisała pod zdjęciem kreatywnie zaaranżowanej moskitiery.

Wygląda na to, że nawet ona nie mieszka w Indiach w luksusowych warunkach. Mimo to bynajmniej nie narzeka na wyjazd. Przed tygodniem pochwaliła się pięknym krajobrazem, dodając w opisie: Ponarzekałabym na pracę, ale brakuje mi powodów... "Azja Express 2" - będzie okrutnie pięknie".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w drugiej edycji "Azja Express"?! Odpowiedź gwiazdy zastanawiająca

MK

Więcej o:
Komentarze (11)
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z planu "Azja Express 2". Ona też nie może liczyć na luksusy. "Tu nikt nie ma lekko"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: reggie

  Oceniono 18 razy 6

  To jest przede wszystkim show, program rozrywkowy a nie dokumentalny i jak widać po ogladalnosci formula się sprawdza. Dobor uczestnikow niezły, dobra prowadzaca, jak na standardy telewizyjne jest dobrze. Pewnie że gdyby ten program robic nagrywany z reki z grupa osob podróżujących przez pol roku to by było inaczej, ale czy lepiej i efektowniej, watpie

 • Gość: Kriss

  Oceniono 19 razy 3

  Szulim może nie mieszka w luksusie, może mieszka, ale z jednym muszę się z nią zgodzić, sama bym tam chętnie była na jej miejscu, bez względu na warunki:)

 • Gość: Mirek

  Oceniono 1 raz -1

  Desygnat kompletnej pustki umysłowej i biedy intelektualnej.

 • cucurucu

  Oceniono 21 razy -1

  W tym programie nie ma zadnych klimatow bo wszystko jest z gory zaplanowane, w realu podroze po Azji Poludniowo -Wschodniej na cienkim budzecie wygladaja zupelnie inaczej

 • Gość: Agaton

  Oceniono 16 razy -4

  Nie zasnę w wrażenia. AWS jest wprost genialna. Nobla jej dać!

 • Gość: -a

  Oceniono 28 razy -10

  Nachalny dzióbek powoduje, że ma odbyt w środku twarzy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy -13

  Stara woźna umie wieszać moskitierę????

 • Gość: Monk

  Oceniono 18 razy -14

  stare pudło z ustami jak u glonojada - nie może się powstrzymać, by nie wtryniać swojej przerobionej i nabotoksowanej twarzy. T F U J !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX