Fanka pyta Karolinę Szostak, jak czuła się przed przemianą. "Nie przeszkadzała ci nadwaga?". Odpowiedziała. "W tamtym ciele..."

Karolina Szostak na Instagramie zdradziła, jak czuła się w swojej skórze zanim przeszła metamorfozę.

Karolina Szostak w zeszłym roku przeszła niezwykłą metamorfozę, którą dosłownie rzuciła na kolana. Od tego czasu w mediach społecznościowych nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale też dzieli się swoją wiedzą z fankami i chętnie odpowiada na ich pytania. A dostaje ich całkiem sporo. Tak było i tym razem, choć nie do końca dotyczyło ono diety.

Jedna z internautek zapytała bowiem Szostak o to, co zmotywowało ją do odchudzania i jak czuła się ze sobą przed przemianą.

A ja się właśnie zapytam, jak odnosi się Pani do swojej wcześniejszej figury. Przed spadkiem kilogramów. Bardzo Pani nadwaga w życiu przeszkadzała? Co było Pani główną motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Szostak szybko odpisała przyznając, że często odpowiada na tego typu pytania.

Przed chwilą rozmawiałam o tym z koleżankami. Padło to samo pytanie :). W tamtym ciele też się lubiłam, patrzymy na siebie zupełnie inaczej.

Zaskoczeni?

AW

Karolina Szostak: Nigdy nie będę chuda. Do diety zmotywowało ją coś innego. "Czułam, że..."

Więcej o:
Komentarze (5)
Fanka pyta Karolinę Szostak, jak czuła się przed przemianą. "Nie przeszkadzała ci nadwaga?". Odpowiedziała. "W tamtym ciele..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 16 razy 4

  Zle wygląda na twarzy po tym schudnięciu. Oby nie przesadziła. Szkoda zdrowia. Akceptacja siebie wskazana.

 • Gość: Aga

  Oceniono 2 razy 2

  Metamorfozy detoks detoksem brak fald skóry to proszę powiedzieć jaki sztab lekarzy medycyny estetycznej pracowało i wypełnialo niedoskonałości po utracie wagi zapewne geny na stare lata cena tej metamorfozy

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 2

  Smutno się patrzy na ten wytrzeszcz i przerażony, sztuczny uśmiech :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX