Monika Kuszyńska dzięki operacji mogła zacząć chodzić. Zrezygnowała z niej dla dobra dziecka

Monika Kuszyńska miała szansę, by zacząć chodzić. Jednak jak podaje "Fakt", postanowiła z niej zrezygnować dla dobra dziecka.

Monika Kuszyńska w 2006 roku uległa wypadkowi samochodowemu i od tego czasu porusza się na wózku. W zeszłym roku pojawiła się jednak dla niej szansa, by znów zacząć chodzić. Artystka miała zostać poddana eksperymentalnemu zabiegowi, polegającemu na wszczepieniu stymulatora układu nerwowego. Miała to być pierwsza tego typu operacja w Polsce, a przeprowadzić ją mieli lekarze z Uniwersytetu Szpitalu Klinicznego w Olsztynie, przeszkoleni przez japońskich specjalistów. Jak czytamy w "Fakcie", Kuszyńska ze względu na ciąże postanowiła z niej jednak zrezygnować.

Monika nie poddała się temu zabiegowi, a obecnie odwlekamy to ze względu na dziecko – mówi Faktowi mąż gwiazdy, Jakub Raczyński.

Mąż gwiazdy nie przekreśla zupełnie operacji.

Może kiedyś do tego tematu wrócimy, ale na razie uznajemy go za zawieszony.

Para przez kilka lat starała się o dziecko. W lutym ziściły się ich marzenia i na świat przyszedł ich syn Jeremi.

AW

Dzień Dziecka. Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

Więcej o:
Komentarze (14)
Monika Kuszyńska dzięki operacji mogła zacząć chodzić. Zrezygnowała z niej dla dobra dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • w.s3

  Oceniono 12 razy 8

  To błąd bo jak dziecko dorośnie to pójdzie w swoją stronę i wiele razy jest tak,że się nawet nie obejrzy. Ci co się poświęcają wiele razy źle na tym wychodzą. .

 • Gość: Zourata

  Oceniono 3 razy 3

  A ja to sie zastanawiam dlaczego to mąż komentuje a nie sama pani Monika. Skoro juz urodziła to może teraz się poddać operacji a nie zawieszać na czas nieokreślony? Rozumie oczywiście, ze ktoś się musi dzieckiem opiekować ale dlaczego nie tatuś skoro jest taka szansa dla kobiety.

 • Gość: Pauka

  Oceniono 5 razy 3

  Widze ze wszystkim komentujacym nasunelo sie to samo na mysl. Mi tez.

 • Gość: ....

  Oceniono 3 razy -1

  Idiotka

 • Gość: Ata

  Oceniono 2 razy -2

  gdyby została pełnosprawna, przestałaby zarabiać. Wokalistka średnia. Zaistniała chwilę w varius manx i tyle. Odcina kupony od swojej niepełnosprawności. Tak to niestety wygląda.

 • thediceman

  Oceniono 22 razy -4

  Idiotka. Mogla usunac dziecko, zaczac chodzic i jeszcze zostac superbohaterką Wysokich Obcasow. A tak - bedzie sie tlukla na wozku po ciasnym mieszkaniu bez miejsca na ksiazki i z wrzeszczacym bachorem.

 • needmoney

  Oceniono 32 razy -6

  Kuszyńska "zaściankowa frajerka" nie to co superbohaterka wysokich obcasów która zrezygnowała z dziecka dla dobra (wygody) swego ...

 • dfgfdg

  Oceniono 32 razy -6

  Podeślijcie ten tekst waszej superbohaterce z Wysokich Obcasów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX