Tomasz Niecik mówił, że w "Agencie" chciano go zniszczyć. Olga Frycz twierdzi, że kłamie. "Obrażanie ludzi mnie denerwuje"

Olga Frycz stanowczo zaprzeczyła słowom Tomasza Niecika, by uczestnicy programu "Agent" chcieli go zniszczyć. Na tym jednak nie koniec.

Tomasz Niecik w programie "Agent" nie był najbardziej lubianą osobą przez uczestników i gdy odpadł, większość odetchnęła z ulgą. Artysta nieustannie bowiem sypał niezbyt śmiesznymi żartami, był momentami męczący i niejednokrotnie przekraczał granice dobrego smaku. Sam Niecik na swoją obronę powiedział w "Dzień Dobry TVN", że "nikt go nie polubił, bo jest człowiekiem sukcesu, więc trzeba go zniszczyć". Na te rewelacje postanowiła jednoznacznie odpowiedzieć Olga Frycz, która w ostatnim odcinku pożegnała się z show.

Okazuje się, że Tomek Niecik jest strasznym kłamczuszkiem (...). On tak mówi, że my go chcieliśmy zniszczyć, ale to jest nieprawda. Tam każdy pojechał blady, tak samo nie wiedział, co nas czeka w tym programie. I każdy inaczej reaguje na stres. Jedni obgryzają paznokcie, a inni wyzywają ludzi, Tomek akurat do tej grupy należy, którzy wyzywają ludzi. Obrażanie ludzi, obrażanie kobiet, opowiadanie seksistowskich żartów po prostu bardzo mnie osobiście denerwowało. Głośno mówiłam, że nie życzę sobie, żeby takie żarty opowiadał w moim towarzystwie - przyznała na kanapie "Dzień Dobry TVN".

Co więcej, o tym, że Frycz nie darzy sympatią Niecika może świadczyć jej wpis na Instagramie, który opublikowała kilka minut po odpadnięciu z "Agenta". Aktorka podziękowała w nim wszystkim uczestnikom, wymieniając każdego z imienia. Wspomniała nawet o ekipie technicznej, a o Nieciku... nie napisała ani słowa. Chyba nieprzypadkowo :).

AW

"Agent - Gwiazdy". Nawet najtwardszym puszczają nerwy. Zobacz zwiastun 6. odcinka

Więcej o:
Komentarze (6)
Tomasz Niecik mówił, że w "Agencie" chciano go zniszczyć. Olga Frycz twierdzi, że kłamie. "Obrażanie ludzi mnie denerwuje"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 10

  Tak bywa kiedy się wpuści prostego chłopa na salony, on zwyczajnie nie pasował do ludzi z klasą i na poziomie. O czym można z nim rozmawiać? I po co w ogóle próbować?

 • Gość: Ada

  Oceniono 12 razy 4

  Żałosny Niecik obrażaniem ludzi chce zrobić karierę

 • Gość: damn!

  Oceniono 16 razy 2

  Olga is hot !!!!

 • Gość: Fan netka napletka

  Oceniono 21 razy -7

  Gdyby nie tatuś to żadnego castingu by nie przeszła...no może czeskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX