Tomasz Karolak na wsi: Nature, relax, kac. Co w tym czasie robi Viola? Nie zazdrościmy

Tomasz Karolak pochwalił się na Instagramie wypoczynkiem na wsi. W tym samym czasie fotoreporterzy spotkali jego partnerkę w Warszawie.

Tomasz Karolak często chwali się, że udaje mu się żyć beztrosko i lekko - tak jak lubi najbardziej. Nie ma w tym nic złego, hedonizm to piękna filozofia, ale nie zapominajmy, że aktor jest głową rodziny.

Gwiazdor pokazał na Instagramie zdjęcie z planu "Rodzinki.pl". Nie ukrywał, że leczy kaca w pięknych, wiejskich rejonach.

Kaszubska ostoja, dzisiaj Rodzinka.pl - podpisał fotografię. - Nature, relax, kac. Ale powietrze leczy tu.

Co tym czasem u jego ukochanej? Fotoreporterzy spotkali ją, kiedy dźwigała siaty pełne jedzenia. Szła ulicą i niemal uginała się pod ich ciężarem.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak planują ślub? Aktor w swoim stylu odpowiada: Nasz ślub będzie... Spójrzcie na JEJ minę

JM

Więcej o:
Komentarze (16)
Tomasz Karolak na wsi: Nature, relax, kac. Co w tym czasie robi Viola? Nie zazdrościmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Henry Kinger

  Oceniono 13 razy 11

  Pani Viola tylko wpisuje się w rolę współczesnej Polki w naszym obecnym narodowym poglądzie na pozycję płci pięknej w społeczeństwie.
  Nie rozumiem zdziwienia ???

 • Gość: XYZ

  Oceniono 7 razy 5

  Kołek ma w dupie kołek,jak ja nie cierpię tej baby a widzę ją non stop.

 • Gość: Y

  Oceniono 3 razy 3

  Trafił baletmistrz na paszczura no i mamyz czego się śmiać, ona miała być gwiazdą, ale nie wyszło, a jemu rodzinka wychodzi tylko w serialu, a na żywo woli pukanie z ładnymi, młodszymi, światowymi dupkami,a garkotluk do emerytury roboty nie znajdzie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Mało, że surykatka to jeszcze desperatka. Chyba każda normalna, szanująca się kobieta, dała by wrzutomatowi kopa w dvpę.

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Szok nie ma baby do dźwigania siatek😈

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A Viola to dźwigała ze sklepu w innej dzielnicy czy od samochodu pod blokiem? Znowu robicie ludziom wodę z mózgu.
  Kobieta jak tysiące innych niosła zakupy. W tym przypadku na 100% nie wiozła ich metrem, autobusem, tramwajem, tylko samochodem, który zaparkowała najbliżej jak mogła od swojej klatki schodowej. Więc o czym artykuł?

 • Gość: Kasia

  Oceniono 1 raz 1

  Jakby Karolak nie grał w Rodzince w tych pięknych okolicznośćiach przyrody, to Wiola nie miała by za co zrobić tych zakupów, które tak jej ciążyły. Nie zapominajmy, że mimo, że przyjemna, to jednak jego praca. Nic w tym złego, że zamiast w kopalni, zarabia na w przyjemnym miejscu.

 • Gość: Gvggg

  0

  W pracy jest przecież

 • Gość: takaprawda

  0

  Głupia pańcia, która nie ma za grosz szacunku do siebie... Byle tylko był hajs..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX