Hanna Lis szczerze o kryzysie w małżeństwie. "Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno". Ten komentarz rozwiewa wątpliwości

Hanna Lis pierwszy raz tak szczerze wypowiedziała się na temat krążących plotek o kryzysie w jej małżeństwie.

Już od jakiegoś czasu w mediach regularnie pojawiają się spekulacje, że Hanna Lis i Tomasz Lis zmagają się z kryzysem. Plotki na ten temat nakręcają ich zachowania: para od dawna nie pojawiła się razem na żadnej imprezie, dziennikarka wakacje spędziła bez małżonka i nawet na ślub Małgorzaty Rozenek przyszła sama.

Do tej pory gwiazda raczej niechętnie komentowała pogłoski. W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Przyznała, że historie na temat rzekomych problemów w jej związku są wytworem fantazji.

Bardzo pilnie staram się tej prywatności strzec, niechętnie wpuszczam ludzi do swojego domu, swojego życia, życia moich dzieci, które są anonimowe (...). To co mogą robić media? Jeśli nie da się ze mną porozmawiać o moim życiu osobistym, to trzeba je sobie wymyślić. To się często dzieje, w tej chwili już nie mam paparazzi siedzących na płocie, bo od kilkunastu lat funkcjonuje w normalnym, stałym związku, nie ma żadnych skandali z moim udziałem, więc stwierdzili, po kilku latach siedzenia na płocie, że nic z tego nie będzie.

Gwiazda odniosła się też do tego, dlaczego ostatnio nie widywaliśmy jej razem z mężem.

Rzeczywiście było tak, że ja kręciłam bardzo intensywnie "Bez planu" do października, była po drodze choroba Tomka mamy, a potem śmierć. Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno i tyle, a wokół tego powstało 168 tysięcy teorii spiskowych.

AW

Hanna i Tomasz Lis zażegnali kryzys w małżeństwie dzięki Rozenek? "Poradziła jej, żeby..."

Więcej o:
Komentarze (9)
Hanna Lis szczerze o kryzysie w małżeństwie. "Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno". Ten komentarz rozwiewa wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośç

  Oceniono 7 razy 3

  dajcie spokój tej kobiecie to co się stało było wiele lat temu Rusin już dawno ułożyła sobie życie z kim innym a wy w kółko wałkujecie temat

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  a czego się spodziewać po facecie skaczącym z kwiatka na kwiatek ... chyba na cud liczyła.

 • Gość: Dupajasiu

  Oceniono 4 razy 2

  Czemu tylko czepiacie się Państwa Lis?
  Nikt nie patrzy że może druga połowa spowodowała rozstanie. Tyle lat są razem a hejt nie milknie

 • Gość: 32j

  0

  #DramatyHani

 • Gość: Klf

  0

  A kogo to obchodzi?

 • Gość: Jola

  Oceniono 12 razy 0

  Czekam na wyznanie pani Hanny o tym, że odczuwa skruchę i jest jej bardzo głupio, że rozbiła małżeństwo swojej przyjaciółki zabierając ojca dzieciom. Nie miałabym prawa tego oczekiwać, ale pani Lis jest pełno w mediach jak również jej licznych wypowiedzi, w których na niniejszy temat nie piśnie nawet słowa, natomiast dużo mówi o swoim cierpieniu i problemach. Niemądre to z punktu widzenia bólu jaki sprawiła cudzej rodzinie...

 • Gość: as

  Oceniono 24 razy 0

  prawda jest t6aka że na cudzej krzywdzioe szczęścia nie zbudujesz, karma fraca a los bywa przewrotny. Jak się odbiło męża przyjaciólce u której na dodatek było się matką chrzestną dziecka to nie ma co się oszukiwać , że jest się cacy, bo się nie jest. A taka przyjaciółka jak Hanka to nie przyjaciółka tylko qu...- nazywajmy rzeczy po imieniu.

 • Gość: pop

  Oceniono 1 raz -1

  szczerze o waszych artykulach ,plotkach lipa ,kogo to interesuje kto zkim ,gdzie i po co -zenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX