"Rolnik szuka żony". Grzesiek pokazał nowe zdjęcie syna. "Coraz bardziej mobilny"

Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" kocha obowiązki młodego taty. I, co ważne, żaden z nich go nie odstrasza!

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" w programie odnalazł miłość. Ania, z którą się związał, jest już jego żoną, para doczekała się także przyjścia na świat pierwszego potomka. Obowiązki ojcowskie całkowicie pochłonęły młodego tatę, a wszystkim im - nawet tym nieco mniej przyjemnym - stawia czoła z ogromnym zapałem. Dowód? Jego ostatni wpis.

No i mamy coraz bardziej mobilnego syna. Lecimy na Wrocław. Kupa, bąki, siki, rzygi - nic w podróży nas nie zdziwi - napisał pod ostatnim zdjęciem.

Internauci nie skomentowali osobistego wyznania rolnika, zamiast tego skupili się na uroczym obrazku. Wszyscy byli zgodni - on, jego żona Ania i syn razem tworzą rodzinę idealną.

Grzesiu, poczekajcie jak trochę podrośnie, wtedy będzie jazda. A jak będzie dwoje, to już szczególnie. Aniu, pięknie wyglądasz.
Pani Aniu, macierzyństwo pani służy, synek rośnie jak na drożdżach, a pan Grzegorz dumny jak paw... Super razem wyglądacie, życzę wszystkiego dobrego.
Miło popatrzeć na was, takich szczęśliwych młodych rodziców. Grzesiowi aż oczy się śmieją, że ma na rękach największy skarb - czytamy.

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska ma romans z jednym z uczestników? "Byłaby wspaniałą towarzyszką, ale..."

MK

Więcej o:
Komentarze (24)
"Rolnik szuka żony". Grzesiek pokazał nowe zdjęcie syna. "Coraz bardziej mobilny"
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX