Agnieszka Włodarczyk ma nowego faceta! "Poznali się w grudniu przez wspólnych znajomych". Wiadomo już o nim sporo

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z Mikołajem Krawczykiem ponad pół roku temu. Nie była sama długo - znalazła już nową miłość.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk mieli być ze sobą już na zawsze, ale życie potoczyło się inaczej. Aktorzy rozstali się, Włodarczyk pojechała do Azji, a Krawczyk szybko związał się z Sylwią Juszczak.

Agnieszka też znalazła już nowego partnera. Jak podaje magazyn "Party", jej wybrankiem jest Gabriel - osoba spoza show-biznesu.

Agnieszka i Gabriel poznali się w grudniu przez wspólnych znajomych. Razem powitali Nowy Rok, a w podróż do Indonezji pojechali już jako para. Nie afiszują się ze swoją miłością, ale i nie zamierzają się ukrywać – zdradza w rozmowie z magazynem znajoma gwiazdy.

Miłość Włodarczyk pochodzi z Mazur i nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Gabriel to biznesmen i wielki pasjonat sportów wodnych. Miłością do regat zaraził już ponoć Agnieszkę! 

Podobno zakochani pierwszy wspólny rejs odbyli podczas wyjazdu z przyjaciółmi do Indonezji. Ostatnio zakochanych widziano też na Mazurach, gdzie wypoczywali i spacerowali z psami nad jeziorem. Podobno Agnieszka i Gabriel zaplanowali już wspólne wakacje - informuje "Party".

Powodzenia ;)

Włodarczyk i Konarowska o propozycjach matrymonialnych w Azji. "Pan w taksówce..." Większe powodzenie miała inna uczestniczka

JM

Więcej o:
Komentarze (4)
Agnieszka Włodarczyk ma nowego faceta! "Poznali się w grudniu przez wspólnych znajomych". Wiadomo już o nim sporo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  "Agnieszka Włodarczyk ma nowego faceta!"
  To ten na pierwszym zdjęciu.:D

 • elenem

  Oceniono 6 razy 6

  Piekny KOT :))

 • Gość: er

  Oceniono 12 razy 2

  mocno przechodzona ta włodara , tylu już ją używało

 • Gość: er

  Oceniono 1 raz -1

  Piękne, zgrabne kobiety długo nie są same.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX