Isabel Marcinkiewicz napisała wiersz o poszukiwaniu miłości. Znów wbiła szpilę byłemu mężowi

Isabel Marcinkiewicz nie bez powodu nazywana jest "poetką z Brwinowa". Na Faceboku zamieściła właśnie nowy wiersz, w którym opisuje swój idealny typ mężczyzny.

Isabel Marcinkiewicz ma już za sobą debiut literacki. Jakiś czas temu na rynku pojawiła się jej pierwsza książka "Zmiana", w której opisała ona  szczegółowo swój 7-letni związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Nie brakowało w niej gorzkich słów pod adresem byłego partnera. On sam nazwał "Zmianę" "kłamliwym atakiem" na siebie

Celebrytka od czasu rozstania z Marcinkiewiczem nie związała się z nikim nowym, ale chyba własnie rozpoczęła poszukiwania. Napisała nawet o tym wiersz. 

Pół żartem pół serio od autorki:) Jaki mężczyzna, nie chłopak, człowiek z duszą, nie łajdak, partner, nie oficer, ktoś na spacer i do pobycia, do przytulenia i do nicnierobienia, nie chcę wędkarza, ani malarza, raczej nie aktora i broń Boże polityka, ani prawicowca, ani lewicowca :)
może... 'kucharza', który zgotuje mi życie o smaku miłości, przyprawione szczyptą spokoju i nutką lekkiej ekscytacji, podane na talerzu pełnego szacunku i zrozumienia, zakończone lampką wytrawnej rozmowy i uśmiechem, z oczekiwaniem na kolejny dzień degustowania nowych potraw codzienności.

AW

Rodzice Isabel odradzali córce małżeństwo z Marcinkiewiczem. "Nie miał dobrych relacji z jej rodziną". Powód?

Więcej o:
Komentarze (18)
Isabel Marcinkiewicz napisała wiersz o poszukiwaniu miłości. Znów wbiła szpilę byłemu mężowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 26

  zapomniala, ze rozum powinien jej sprezentowac ten wysniony narzeczony

 • Gość: Koń

  Oceniono 34 razy 24

  Pani Izabelo!!! Błagam!!! Niech Pani kradnie, niech Pani bije knutem, niech Pani pociąga z flachy, niech Pani napada na staruszki emerytki, niech Pani nawet śpiewa!!! Tylko proszę nie pisać tych "wierszy", albo chociaż ich nie pokazywać!!!

 • j-a-ga

  Oceniono 20 razy 18

  Jak ta baba jest żałosna.

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 13

  Takie kobiety jak ta Izabel moja mama nazywała modliszkami.Coś w tym jest.Ona nie przestanie sie ośmieszać dopóki nie wykończy tego gościa.Tak jest skupiona na dręczeniu byłego,że nie widzi innej możliwości na ułożenie sobie życia.To jest choroba.

 • elenem

  Oceniono 15 razy 13

  Psycholog sie kłania. Nie umie sie dziewczyna odczepić od byłego męża.

 • racetam

  Oceniono 15 razy 13

  Mało oryginalnie. Początek pod mocną inspiracją mikromusic - takiego chłopaka. Ta kobieta ma problemy, strasznie się na nią patrzy, słucha i czyta.

 • Gość: Mexat65

  Oceniono 7 razy 5

  Isabel... Twa fizjonomia budzi we mnie odrazę. Jesteś niczym spleśniały ser połączony ze śniętą rybą,zalegającą w ścieku. Jesteś żałosną karykaturą człowieka... Twoje"wiersze"to żałosne wypociny,gdzie 8-letnie dziecko wykazałoby się większym polotem.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 16 razy 4

  Ciekawe co ten Marcinkiewicz na rozrabiał, że tak zranił panią Izabelę, że nie może przejść do porządku dziennego nad tym ... kolesiem w szale andropauzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX