Marcin Mroczek drugi raz zostanie tatą. Reakcja? "Kiedy się dowiedziałem..." UROCZE wyznanie

Marcin Mroczek obwieścił na Instagramie, że po raz drugi zostanie ojcem. Teraz napisał, jak bardzo jest z tego powodu szczęśliwy.

Marcin Mroczek rok temu został ojcem Ignacego, a już wkrótce jego rodzina znów się powiększy. W poniedziałek aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie ciężarnej żony i tym samym ogłosił, że Ignaś doczeka się rodzeństwa. Nie niezliczone gratulacje od fanów odpowiedział wylewnym wpisem, w którym podkreślił, że spotkało go ogromne szczęście.

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Jestem cholernie szczęśliwy, bo ten rok pokazał ile radości, optymizmu, wiary, uśmiechu (czasem łez, nie tylko szczęścia) spełnienia, poświęcenia, luzu, beztroski, fanu, zabawy, odkrywania na nowo, nieprzespanych nocy, podziwu, zaskoczenia, pracy, nauki, bezwarunkowej miłości i wielu innych emocji i wrażeń wprowadza w życie dziecko. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, jak dowiedziałem się że po raz 2. zostanę Tatą. Nie wiem, czy będzie łatwiej, czy trudniej? Tak samo czy zupełnie inaczej? Ale wiem jedno - tego pragnęliśmy, a najbardziej chyba Ignaś patrząc jak bawi się z innymi dziećmi. Dzięki raz jeszcze.

Nie ma za co ;-).

Marcin Mroczek pokazał film, na którym jego syn stawia pierwsze kroki. "Takie chwile są niezapomniane". Urocze!

WJ

Więcej o:
Komentarze (2)
Marcin Mroczek drugi raz zostanie tatą. Reakcja? "Kiedy się dowiedziałem..." UROCZE wyznanie
Zaloguj się
  • Gość: Annn

    Oceniono 4 razy 2

    Rodzeństwo to ostatnia rzecz,której pragnie roczne dziecko;))

  • Gość: MissP

    Oceniono 2 razy 2

    Ignaś tego pragnął, patrząc jak bawi się z innymi dziećmi, że niby on patrzył?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX