Iwona Cichosz została magistrem! Pokazała zdjęcia z obrony. "Profesor oglądał piątkowy odcinek 'TzG' i..."

Iwona Cichosz, Stefano Terrazzino

Iwona Cichosz, Stefano Terrazzino (Kapif.pl)

Iwona Cichosz jest jedną z faworytek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że równie dobrze jak na parkiecie, Miss Świata Niesłyszących 2016 radzi sobie też na uczelni.

Iwona Cichosz w piątek w parze ze Stefano Terrazzino w brawurowym stylu zatańczyła tango argentino, za które dostała wysokie noty i zasłużenie uplasowała się na pierwszym miejscu. Tymczasem następnego dnia czekał ją kolejny, równie ważny egzamin. Egzamin magisterski na kierunku „Pedagogika pracy i doradztwo zawodowe” Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jak zdradziła w rozmowie z "Faktem", zdała go i to na 4+.

Oceniający mnie profesor był przesympatyczny. Oglądał piątkowy odcinek programu i był dumny że przełamuję różne bariery i stereotypy. Moja praca bardzo mu się spodobała!

Wcześniej Miss Świata Niesłyszących przyznała, że to właśnie udział w tanecznym show zmotywował ją do skończenia pracy dyplomowej.

Obronę pracy magisterskiej przekładałam półtora roku. Gdy zgodziłam się na udział w programie wiedziałam, że muszę się zmobilizować i przed rozpoczęciem treningów nadgonić zaległości. Skończyłam pisać pracę miesiąc przed pierwszym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami”.

Temat pracy był bardzo bliski jej osobistym doświadczeniom. Brzmiał: „Jakość doradztwa zawodowego w szkołach dla głuchych, a sukces osoby głuchej na rynku pracy”.

Pozostaje nam tylko pogratulować!

AW

Kasia Sawczuk odpadła z "TzG" jako pierwsza. Mamy jej komentarz!

Dziesięć wielkich Polek - sprawdź, czy znasz je wszystkie [QUIZ]
1/10Proste pytanie na rozgrzewkę. Dwie Polki zostały laureatkami nagrody Nobla. Która była pierwsza?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (1)
Iwona Cichosz została magistrem! Pokazała zdjęcia z obrony. "Profesor oglądał piątkowy odcinek 'TzG' i..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Ruda

    0

    Gratulacje ! Ale chyba nie było trudno zdać w obecnej sytuacji ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane