Eva Mendes urodziła dwójkę dzieci i zajęła się "domem". Teraz promuje własną linię ubrań. Co za sesja! "Zabójcze kształty"

Eva Mendes po porodzie szybko wróciła do formy, ale dopiero na najnowszej sesji zdjęciowej widać dokładnie, jak świetnie wygląda.

Eva Mendes niespełna rok temu po raz drugi została matką. Od tego czasu gwiazda prawie każdą chwilę spędza z dziećmi, karierę aktorską odkładając na dalszy plan. W gąszczu domowych obowiązków znalazła jednak czas na zaprojektowanie kolekcji ubrań dla marki New York & Company, z którą współpracuje od kilku lat. Na sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji sama zaprezentowała ubrania i wypadła lepiej niż niejedna modelka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Nie tylko my byliśmy pod wrażeniem. Wysportowanym, smukłym ciałem aktorki ekscytowały się zachodnie media, w tym serwis DailyMail.co.uk.

Cześć, piękna! Eva Mendes pochwaliła się zabójczymi kształtami, reklamując najnowszą kolekcję swoich ubrań - czytamy na DailyMail.co.uk.

Co ważne, ubrania sygnowane nazwiskiem Mendes wcale nie należą do najdroższych. Ceny sukienek wahają się bowiem od 46 do 129 dolarów. Niestety panie mieszkające w Europie muszą obejść się smakiem - wysyłki realizowane są jedynie na terenie Ameryki Północnej.

Eva Mendes nie towarzyszyła Ryanowi Goslingowi na żadnym rozdaniu nagród. Teraz pierwszy raz od miesięcy wystąpiła publicznie

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Eva Mendes urodziła dwójkę dzieci i zajęła się "domem". Teraz promuje własną linię ubrań. Co za sesja! "Zabójcze kształty"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: yty

  Oceniono 7 razy 3

  Kształty może na tak.
  Ale z twarzy....
  Uroda raczej dla konesera.

 • Gość: ...

  Oceniono 3 razy 3

  Na ile prawda a ile pracy grafika?

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Super babka.

 • Gość: jjj

  Oceniono 2 razy 2

  ona i Clooney to twarze starego klasycznego Hollywood

 • Gość: vv

  0

  Uroda bardzo dyskusyjna. Może i jest seksowna ale jej mimika, rysy twarzy...Bardzo toporne żeby nie powiedzieć wulgarne.

 • Gość: Pina

  0

  Ciuchy jak dla babki 60letniej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX