Karolina Ferenstein-Kraśko uczciła 40. urodziny dwuznacznym wpisem. Internautki w euforii: Będzie czwarte dziecko? Odpowiedziała

Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się czwartego dziecka? Choć wiele osób było już pewnych, odpowiedź brzmi: nie. Zobaczcie, jakie zdanie wprowadziło tyle zamętu.

Karolina Ferenstein-Kraśko właśnie skończyła 40 lat. Post, jaki wrzuciła do sieci, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, wywołał spore zamieszanie. Wszystko przez to, że zdjęcie opatrzyła bardzo dwuznacznym opisem.

Zaczynam żyć po raz piąty. Trzymajcie za mnie kciuki #życie #zaczyna #się #po #czterdziestce - napisała pod zdjęciem, na którym znalazł się napis "Wraz z narodzinami każdego kolejnego dziecka dostałem w prezencie drugie, trzecie i czwarte życie".

Internauci szybko połączyli fakty i uznali, że Ferenstein-Kraśko właśnie informuje wszystkich o tym, że jest w ciąży. W mgnieniu oka posypały się gratulacje.

Będzie czwarte?
Gratulacje! Piękna rodzina, miłość bije z oczu! Duuużo zdrówka.
To są najpiękniejsze wiadomości. Gratulacje i dużo zdrowia.

Gdy gratulacje złożyła Agnieszka Jastrzębska, celebrytka postanowiła wystosować pierwsze sprostowanie w komentarzach.

Zaczynam nowe życie ze względu na wiek, nie kolejne dziecko - czytamy.

Nie chcąc wprowadzać innych w błąd, zmieniła także opis zdjęcia:

#nie #interpretujcie #tego #opacznie #kończe40lat #zaczynamkolejny #etap #wżyciu #znimi #mybirthday #myfamily - napisała.

Na Instagramie pochwaliła się także zdjęciami i nagraniami z urodzinowego przyjęcia-niespodzianki, na którym bawiła się między innymi z Kingą Rusin i Katarzyną Sokołowską.

Taka niespodzianka. To się nazywają przyjaciółki - podpisała.

Wszystkiego najlepszego!

Piotr Kraśko wspomina pierwszą randkę z żoną. Zdradził..."Czuję się skrępowana"

MK

Więcej o:
Komentarze (21)
Karolina Ferenstein-Kraśko uczciła 40. urodziny dwuznacznym wpisem. Internautki w euforii: Będzie czwarte dziecko? Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 14 razy 14

  "Trzymajcie za mnie kciuki #życie #zaczyna #się #po #czterdziestce - napisała pod zdjęciem.."-

  kiedy ukonczylem 30 tez tak mowilem ,zycie zaczyna sie po trzydziestce ,potem przyszla ,40,50 i ...60 ,dopiero teraz zaczyna sie zycie -:)))

 • Gość: ww

  Oceniono 6 razy 4

  Muszą koniecznie przestać chodzić wszystkie do tego samego chirurga, bo nie wiadomo która jest która. Dziwię się, ze w swoje progi Kraśkowie zapraszają wagsówny (fot.10), ale po podpisie okazuje się, że to jednak solenizantka a nie Sara Boruc:))))

 • Gość: yj

  Oceniono 5 razy 3

  ależ te pustaki maja parcie na szkło...po co?

 • dannniello

  Oceniono 9 razy 3

  Kraśko - wydawać się może że taki rozsądny, poukładany dziennikarz, itd. a występuje w tak żenujących instagramowych/facebookowych/snapchatowych/twitterowych/itd. celebryckich promocjach... Po co? Przecież to chyba nie ten target co Wojewódzkie, Idole, TVNy i inne celebryty? A może jednak?

 • elenem

  Oceniono 5 razy 3

  Tez mi powód do roztrząsania. Dla mnie to sie mogą wszyscy mnożyc jak te koty w Polsce... :)) Mnie to lotto. Nie mój koń i nie mój wóz, nie będzie mnie wiózł. Niech rodzą i niech chowają.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Każdy wiek ma swoje uroki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Czy ona dmucha racę?!

 • Gość: 50+

  Oceniono 4 razy 2

  Jak mi ktoś mówi, że życie zaczyna się po 40-ce, mam mu ochotę dać w ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX