Edyta Górniak o Sablewskiej: Lubiła naśladować, brała z Dody, Mariny i ze mnie różne pomysły. MOCNA teza. Zdjęcia mówią same za siebie!

Maja Sablewska popularność zdobyła jako menagerka Dody, ale pracowała nie tylko dla niej. Edyta Górniak uznała, że od każdej ze swoich pracodawczyń obecna stylistka przejęła kilka pomysłów.

Edyta Górniak pojawiła się ostatnio w Polsce i udzieliła kilku wywiadów. W czasie rozmowy z "Wirtualną Polską", piosenkarka wypowiedziała się na temat swojej byłej menagerki, Mai Sablewskiej. Stylistce raczej nie spodobają się jej słowa:

Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki. Zawsze brała z Dody, Mariny i ze mnie różne pomysły. Lubi chodzić po czyichś śladach - stwierdziła Górniak.

To mało miłe słowa, zwłaszcza, ze Maja Sablewska kreuje się teraz na ikonę stylu. Panuje raczej pogląd, że to właśnie menagerka odpowiedzialna była za zmianę stylu Dody, która w pewnym momencie swojej kariery zaczęła wybierać ubrania od światowych projektantów i ubierać się zdecydowanie lepiej. Ale przyjrzeliśmy się zdjęciom i... Najlepiej zobaczcie sami:

MAJA I DODA

1. Jeans, czerń i różowy błyszczyk.

Sopot Hit Festiwal 2009Sopot Hit Festiwal 2009 PIOTR ANDRZEJCZAK / EAST NEWS

2. Tu chyba nie musimy punktować, o co chodzi. Jakie są Doda i Maja każdy widzi.

Nergal, Doda, Maja SablewskaNergal, Doda, Maja Sablewska TRICOLORS / EAST NEWS

Pokaz nowej kolekcji Paprocki BrzozowskiPokaz nowej kolekcji Paprocki Brzozowski KAPIF.pl

3. Czerń, dużo czerni, torebka, prosty makijaż, elegancja. I inne takie takie.

Maja Sablewska, DodaMaja Sablewska, Doda KAPIF.pl

MAJA I MARINA

1. Widzimy zwrot z czerni w kierunku khaki i moro. Zarówno u Mariny, jak i u Mai.

Marina, Maja SablewskaMarina, Maja Sablewska MATEUSZ JAGIELSKI / EAST NEWS

2. Tu właściwie zgadza się tylko kolor włosów.

Marina, Maja SablewskaMarina, Maja Sablewska KAPIF.pl

MAJA I EDYTA

1. Panie zdecydowanie postawiły na podobne stylizacje. Rozpięta jeansowa koszula, tshirt, proste spodnie... No i delikatne zawieszki na szyi. Wyglądają jak siostry!

Edyta Górniak i Maja SablewskaEdyta Górniak i Maja Sablewska PIOTR ANDRZEJCZAK / EAST NEWS

2. Kolor włosów. Wydaje się identyczny! A do tego błękitne paznokcie i dopasowany do nich pierścionek Sablewskiej.

Edyta Górniak i Maja SablewskaEdyta Górniak i Maja Sablewska KAPIF.pl

Tu właściwie powinniśmy już skończyć, ale jest jeszcze Wojtek Mazolewski - były ukochany stylistki. I... kolejne podobieństwa.

Maja Sablewska i Wojtek MazolewskiMaja Sablewska i Wojtek Mazolewski fot.Jankowski/REPORTER / REPORTER

Maja Sablewska i Wojtek MazolewskiMaja Sablewska i Wojtek Mazolewski EAST NEWS / EAST NEWS

 Nadal nie wiemy czy diwa miała rację - może to po prostu zobrazowanie przysłowia "z kim przystajesz, taki się stajesz". I wcale nie chcemy wyciągać pochopnych wniosków. Ale przyznacie sami. Tyle przypadków naraz?! To się rzadko zdarza ;)

Edyta Górniak w "DD TVN". Pada pytanie o Davida Fostera. Nie ukryła zakłopotania

JM

Więcej o:
Komentarze (18)
Edyta Górniak o Sablewskiej: Lubiła naśladować, brała z Dody, Mariny i ze mnie różne pomysły. MOCNA teza. Zdjęcia mówią same za siebie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mania

  Oceniono 20 razy 16

  ja raczej myślałam, że upodabnia swoje podopieczne do siebie i przerabia je na swoją modłę !!! Edzia nawet nie myślała o tatuażach, a w pierwszym tygodniu, gdy dostała się pod skrzydła Mai pochwaliła się pierwszym tatuażem - kto z kogo brał ?!?

 • Gość: znawca

  Oceniono 16 razy 14

  Najlepiej wyglądała w czasach 1. i 2. zdjęcia. Rasowa babka z "jajami". Potem jeszcze dobrze wyglądała w XFactorze. Teraz wygląda jak własna karykatura.

 • Gość: katij

  Oceniono 16 razy 12

  Aż żal patrzeć na skutki diety zmieniającej rysy twarzy. Maja kiedyś wyglądała świetnie, widząc ją z czasów Dody myślałam "fajnie wygląda". Teraz jest tragicznie, sztucznie. Szkoda.

 • yrrah

  Oceniono 13 razy 9

  Brzydko tak jechać po kimś – może ubierała się tak, żeby pasować do siebie. Tak robią przyjaciółki. Jak ktoś ma doświadczenie pracy w zespole, to na pewno nie raz zauważył, że często zdarza się, że bez umawiania się jednego dnia ludzie przychodzą w podobny sposób ubrani. Np. cały pokój ma na sobie coś w paski. Albo każdy ma na sobie coś śliwkowego. Jeden okulary, drugi skarpetki, trzeci sweterek. A sama Sablewska nie mówi złych rzeczy o innych ludziach. Nie zasłużyła sobie na disy. Btw. przed chwilą na innej stronie gazety.pl przeczytałam, że Górniak zaznacza, że jest profesjonalistką, bo szanuje ludzi, z którymi pracuje.

 • Gość: oo

  Oceniono 5 razy 5

  babcia edzia zawsze chce byc najlepsza narcyz

 • Gość: kol

  Oceniono 3 razy 3

  gorniak jak zwyklle nie wie co mowi nie lubie jej zgrywusa

 • Gość: Szał jaj

  Oceniono 3 razy 1

  Bzdura. Doda właśnie za czasów Sablewskiej ubierała się najlepiej. Zresztą pozostałe jej "podopieczne" również. Bo to ona była ich stylistką. Widać również dzisiaj, że co jak co, ale Majka potrafi ubrać się z jajem. Doda wróciła do wyzywających kiecek i kozaczków lakierowanych za kolano, Górniak bez wynajętych stylistów najchętniej chodziłaby tylko w wyciągniętych bluzach, a Marina to już w ogóle swojego stylu nie ma, bo łazi wymetkowana od głowy po stopy i choćby wyglądała w czymś fatalnie, to najnowsze trendy muszą być.
  Majka tylko przegina z twarzą, nie wiem co się z nią stało, ale zbrzydła mocno.

 • Gość: Dfg

  Oceniono 1 raz 1

  I tak ją lubię

 • Gość: ooo

  Oceniono 3 razy 1

  Jak to jest możliwe, że ktoś bez wykształcenia i doświadczenia staje się ze służącej ekspertką od zarządzania gwiazdami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX