Do sieci trafiło wideo z Williamem imprezującym z tajemniczą kobietą. Reakcja Kate? Tego można było się spodziewać

Jak donosi magazyn "Vanity Fair", przez imprezę na wakacjach we Francji, książę William może mieć problemy w małżeństwie.

Książę William parę dni temu wybrał się z grupą przyjaciół na narty do Francji. Najpierw brytyjskie tabloidy komentowały jego wspólne zdjęcia z dwoma pięknymi modelkami, potem nie lada poruszenie wywołało nagranie z klubu, na którym William dal się ponieść muzyce na parkiecie, a w dodatku obejmował niezidentyfikowaną kobietę. 

Książę William w klubie w Verbier w SzwajcariiKsiążę William w klubie w Verbier w Szwajcarii Screen z YouTube.com/Daily Mail

Jak można było się spodziewać, nagranie dotarło do księżnej Kate. Niespodzianką nie może być również to, że zachowanie męża jej się nie spodobało. Księżna już wcześniej była zdenerwowana na Williama za to, że wybrał się na wakacje, kiedy ona i reszta rodziny brała udział w obchodach Commonwealth Day, bardzo ważnym dniu w kalendarzu rodziny królewskiej. 

To była jego decyzja, by jechać wtedy na wakacje, ale Kate jej nie poparła i nie spodobały się jej jego wybryki na miejscu. Myślała, że czasy imprezowania z kolegami ma już dawno za sobą. Pewnie uzna to za poniżające, a William będzie musiał się z tym zgodzić - zdradza źródło magazynu "Vanity Fair". 

Myślicie, że faktycznie może mieć problemy? ;)

embed

EK

Księżna Kate i książę William strzelają z łuku. Jak im poszło? Widać po minach. Ale te zdjęcia trzeba zobaczyć

Więcej o:
Komentarze (8)
Do sieci trafiło wideo z Williamem imprezującym z tajemniczą kobietą. Reakcja Kate? Tego można było się spodziewać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hhvhkk

  Oceniono 8 razy 6

  Taaa ... napewno Vanity wie jak zareagowała Kate ...

 • Andy S

  Oceniono 11 razy 5

  Kate jak chcesz się na nim odegrać to ja jestem chętny ;)

 • Gość: Monteo

  Oceniono 4 razy 4

  Niezidentyfikowana kobieta hahaha...

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 2

  Norma. Najpierw kobieta jest ta naj czyli miłością życia a potem jak juz się poświęci i urodzi dzieci i zamieni życie w nudna listę spraw do załatwiania dzień w dzień ta sama to już facet ma dość. I w sumie ma rację bo kto normalny chciałby mieć takie nudne życie

 • Gość: JOLKA

  0

  PLOTY

 • Andy S

  Oceniono 8 razy 0

  Przej...ne ma ten chłopak. Nawet pobawić się nie może jak człowiek bo mu zara coś odj...bią. na filmie nie ma nic ciekawego. po prostu się bawi.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 0

  Kazde małżeństwo ma lepsze i gorsze dni.... normalne.

 • Gość: fan jadzki

  Oceniono 6 razy 0

  Czy księżna może golić bobra?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX