Doda i Emil Stępień oskarżeni o współpracę z gangsterami. Mieli wyłudzić milion od Haidara. Jest oświadczenie producenta "Pitbulla"

Doda i jej zaprzyjaźniony producent filmowy zostali oskarżeni przez "Gazetę Finansową" o kontakty z gangsterami i próbę wyłudzenia sporych pieniędzy od byłego narzeczonego piosenkarki. Jak zareagował Stępień?

"Gazeta Finansowa" w ubiegłym tygodniu opublikowała artykuł, w którym opisała rzekomą współpracę Dody i producenta Emila Stępnia z gangsterami. Mieli oni skorzystać z ich usług w celu zastraszenia i wyłudzenia od byłego narzeczonego piosenkarki, Emila Haidara, miliona złotych w ramach "zadośćuczynienia".

Gwiazda bardzo szybko wydała oświadczenie, w którym kategorycznie odcięła się od tych pomówień. Teraz pojawiło się także oficjalne stanowisko producenta "Pitbulla". Podobnie jak Doda wyparł się przypisywanych mu przez dziennikarza gazety czynów, zapowiadając, że sprawę kieruje do sądu.

Pragnę oświadczyć, że przedstawione sytuacje nie odzwierciedlają rzeczywistości. Sensacyjna narracja artykułu, odnosząca się, między innymi, do mojej osoby zawiera natomiast informacje dla mnie zupełne nieznane i szokujące. Informacje te, jak również ogólna wymowa rzeczonego tekstu, mają charakter poniżający i krzywdzący, a tym samym naruszają moje podstawowe dobra osobiste.(...) W konsekwencji, do Prokuratury skierowane zostało zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw z art. 241 § 1 kk i art. 212 § 2 kk (dotyczących bezprawnego upublicznienia materiałów śledczych oraz nieprawdziwych treści o charakterze zniesławiającym). Ponadto, w przedmiotowej sprawie złożony został pozew o naruszenie dóbr osobistych, w trybie przewidzianym przez kodeks postępowania cywilnego - czytamy.

Mamy wrażenie, że ta sprawa będzie jeszcze miała kontynuację.

Doda w "Barze" pojawiła się 15 lat temu. Pamiętacie, jak wygląda? Teraz wspomina: Do głowy by mi nie przyszło, żeby....

MK

Więcej o:
Komentarze (9)
Doda i Emil Stępień oskarżeni o współpracę z gangsterami. Mieli wyłudzić milion od Haidara. Jest oświadczenie producenta "Pitbulla"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Abece

  Oceniono 11 razy 11

  każdy, z kimkolwiek się spiknie, ma kłopoty:( polska 'fam fatal' haha

 • Gość: OLABOGA

  Oceniono 11 razy 9

  zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw ,dotyczących bezprawnego upublicznienia materiałów śledczych oraz nieprawdziwych treści o charakterze zniesławiającym... czyli jednak jakieś MATERIAŁY ŚLEDCZE SĄ! HAHA! NO TO CZEKA NAS NIEDŁUGO DOBRA ZABAWA! DODUŚ W SĄDZIE I (MIEJMY NADZIEJĘ) W KOŃCU... W CELI ! A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...KARIERA AKTORSKA TAK SIĘ ROZBUCHAŁA...TYLE PROPOZYCJI! HEHE

 • elenem

  Oceniono 16 razy 6

  Jakoś nie jestem zaskoczona ani zdzwiona. Od dawna przewiduje ze ta panienka zle skończy. I w pełni na to zasługuje. Dobrze facet zrobił ze zerwał zaręczyny. Małżeństwo z kims takim to nieszczęście.

 • Gość: leon

  Oceniono 1 raz 1

  Jezeli po tej aferze nie poniesie odpowidzialnosci, to przestane wierzyc w prawo polskie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Doda byla dobrze zapowiadajaca sie piosenkarka,niestety lubi by wokol niej duzo sie dzialo przez to pcha sie w roznego rodzaju watpliwe przyjaznie,zwiazki,uklady i afery jest coraz gorzej,bo przesiaduje w sadzie zamiast zajac sie kariera,co niestety bardzo zle wplywa na jej wizerunek

 • Gość: mor

  Oceniono 3 razy 1

  a mówiłam, że z tego będzie telenowela i "ciąg dalszy nastąpi..." - tragikomedia w nienajlepszym stylu, ale jakaś rozrywka dla gawiedzi będzie ;))

 • Gość: jola

  0

  araby maczają kija w Polsce . I chcą aby im za to płacić .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX