Magda Gessler dostała na planie "ataku histerii"? "Dopiero po godzinie doszła do siebie". Powód? To naprawdę WSTRĘTNE

Magda Gessler znana jest z silnego charakteru i temperamentu, którym mogłaby obdarzyć kilka osób. Jednak podczas nagrywania 200. odcinka "Kuchennych Rewolucji" dziennikarze mieli być świadkami ataku histerii restauratki. Wszystko przez okropną plotkę.

"Pudelek" podaje, że Magda Gessler podczas nagrania jubileuszowego odcinka "Kuchennych Rewolucji" miała dostać prawdziwwego ataku histerii. Wszystko przez to, że ktoś poinformował ją, że nie żyje Kuba Wojewódzki. To oczywiście okropna plotka, która krążyła jako wirus po Facebooku. Restauratorka jednak bardzo przejęła się tą informacją.

Kolacja finałowa trwała w najlepsze - opowiada informator portalu. -  Magda Gessler właśnie była malowana do wywiadu przed kamerą, kiedy odebrała telefon i wpadła w kompletną histerię. Mimo że siedziała w oddzielnej sali, goście wyraźnie słyszeli jej krzyki. Powstało zamieszanie, a ona nie dawała się uspokoić. Dopiero po godzinie doszła do siebie.

Na tym nie koniec. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" musi być z showmanem naprawdę blisko. Jej emocjonalna reakcja wskazuje, że bardzo go ceni. Świadek zdarzenia relacjonował, że restauratorka nie umiała przestać płakać.

Roztrzęsiona zalewała się łzami i wrzeszczala, że to jej przyjaciel, wspominała ich ostatnią rozmowę sprzed kilku dni i lamentowała, że tak inteligentnego człowieka nie będzie już w polskiej telewizji. Trzęsły się jej ręce, cały makijaż rozpłynął. Zapewniała ekipę, że nie będzie w stanie wrócić na nagranie odcinka, chciała natychmiast wracać do Warszawy. Próbowała dodzwonić się do Wojewódzkiego, ale był poza zasięgiem, co tylko pogarszało sprawę. Dopiero po 40 minutach ktoś z planu skontaktował się ze zdziwioną całą sytuacją Renatą Kaczoruk. Nad Gessler zebrali się pracownicy, reżyser, producenci i cała świta, która próbowała ją uspokajać, bo powtarzała, że zaraz zemdleje.

Rozsiewanie fałszywych informacji o czyjejś śmierci jest naprawdę okropne. A wkurzanie nimi Magdy Gessler? Na to aż brak nam słów.

"Kuchenne rewolucje". W tym miejscu to nie jedzenie jest problemem. "Tylko się powiesić!"

JM

Więcej o:
Komentarze (49)
Magda Gessler dostała na planie "ataku histerii"? "Dopiero po godzinie doszła do siebie". Powód? To naprawdę WSTRĘTNE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lech2011

  Oceniono 46 razy 32

  czy ona w końcu zapłaciła za ten hotel w Słupsku, czy w okolicach ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 64 razy 26

  a nie było na planie jakiegos prawdziwego chłopa ktory mogłby jej zasadzic siarczystego KOPA w te tłuste dupsko ???-cisza i spokoj natychmiastowy

 • aazz91060

  Oceniono 42 razy 14

  Zaplakala nad Wojewodzkim, a potem wrzeszczala bo splynol caly makijaz i ludzie zobaczyli jak naprawde wyglada. ;]

 • Gość: asd

  Oceniono 40 razy 14

  idiotka

 • Gość: KZ

  Oceniono 22 razy 10

  Przykre, że są osoby, które potrafią takie żarty robić. Bardzo łatwo kogoś skrzywdzić takim poczuciem humoru.

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 9

  Ona w ogole jest jakas zdrowo popird.olona. Zmanierowana. Uwaza sie za Bog wie kogo, a sloma z butow wystaje. Ile knajp juz "ugotowala" na cacy. Jej sie wydaje, ze jest wybitna restauratorka, ale tak juz jest, ze grunt to sobie wszystko dobrze wytlumaczyc.

 • nino.rota

  Oceniono 40 razy 8

  "Inteligentny"?!

  Buhaha

  Dobrana para: Clown telewizyjny dla gimbusow i wariatka

  Zenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX