Martyna Wojciechowska bez stanika na okładce "Urody życia". W tak seksownej odsłonie DAWNO jej nie widzieliśmy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska (Uroda życia - okładka)

Martyna Wojciechowska odważyła się na bardzo śmiałą okładkę. Podróżniczka pozuje bez stanika, okryta jedynie rozpiętą jeansową kurtką.

Martyna Wojciechowska rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu: pożegnała się po 10 latach z "National Geographic" i teraz pełni funkcję dyrektor programowej kanału Travel Channel. Została także ambasadorką marki Kruk i częściej niż dawniej możemy zobaczyć ją na branżowych imprezach czy w lifestyle'owej prasie. Przykład? Zobaczcie jej najnowszą okładkę dla "Urody życia".

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Uroda życia okładka

Wojciechowska dawno nie miała tak śmiałej okładki. Podróżniczka pozuje bez stanika, okryta jedynie jeansową kurtką. Nie jest to jednak jej najodważniejsza sesja w ogóle. Pamiętacie, że była w "Playboyu"?

Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię dla znanej marki. Jeden element to dedykacja dla córki. "Chciałam jej przekazać..."

ZI

Rozpoznasz wszystkie symbole z etykiet?
1/12 Czy opisy są zgodne z przedstawionymi etykietami?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (29)
Martyna Wojciechowska bez stanika na okładce "Urody życia". W tak seksownej odsłonie DAWNO jej nie widzieliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Oceniono 12 razy 12

  Ale pokazała żeczywiście, miała się na co odważyć. Już nie macie o czym pisać skoro informujecie o takich pierdołach. Chyba z wrażenia z krzesła spadnę

 • Gość: Marit Bjoergen

  Oceniono 32 razy 10

  Na czym polega ta odwaga? Kurteczka jest nasączona jakąś trucizną?

 • Gość: jasio

  Oceniono 8 razy 8

  Szczególnie po sesji w Playboyu to wielka odwaga

 • Gość: Nauczycielka

  Oceniono 8 razy 6

  Hejterzy byłam nauczycielką Martyny. Jestem osobą obiektywną i pełną empatii. Moja kultura osobista nie pozwala mi na to, aby krytykować i obrażać kogoś, kto na to nie zasługuje. Martynkę znam jako ambitną, pracowitą i o wielkim sercu. Nie rozumiem jako pedagog i psycholog. Macie tyle jadu w sobie? Kto jak kto , ale Martyna jest dla mnie wzorem do naśladowania. Kobieta mądra, wykształcona dostarcza nam wielu wrażeń. Jeśli ktoś nie jest w stanie podróżować z różnych powodów, a przede wszystkim finansowych to ta kobieta przybliża nam świat , a tym samym pomaga poznać najdalsze zakątki świata. Dziękujemy jej za to. Wyprawy na kraniec świata to dla niej nie jest wyprawa do spa. Najczęściej wraca zmęczona, pokarm, który spożywają (i cała ekipa) daje o sobie znać w postaci niestrawności i bólów żołądka. Dla mnie jest to kobieta wielka . Jeśli oczerniacie tę kobietę to znaczy, że nigdy nie zrobiliście nic dobrego dla ludzi, którzy potrzebują pomocy. Co by nie mówić jest mi was żal , bo tylko siedzicie na kanapie i krytykujecie. Może należało by pomyśleć co zrobić dla innych.

 • eses2

  Oceniono 26 razy 6

  Co drugi dzień wojciechowska........Żenada dla maluczkich. Czekam na opowieści z dzieciństwa - czy też była molestowana? Natomiast jedną z nielicznych rzeczy, które pani W miała poprowadzić i pokazać swój potencjał - czyli National Geographic - spartoliła doszczętnie i wręcz pokazała swoją beznadziejność. Wypad.

 • machatma

  Oceniono 30 razy 6

  Wielkie mecyje, silikony ma od dawna, kto byłby ciekawy... gratulacje dla autora głupiutkiego artykuliku - dno

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 5

  Nie bardzo wiem, co w tej okładce takiego śmiałego.
  Babka ładna.

 • Gość: anty lans

  Oceniono 31 razy 5

  juz nie choruje na malarie ?

 • martusica

  Oceniono 14 razy 4

  Ta pani ma problemy sama z sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane