"Idol". Na casting przyszła młoda serialowa aktorka. Jurorzy nie wiedzieli, kim jest. "Masz robotę?"

08.03.2017 19:15
"Idol". Zawód aktora to ciężki kawałek chleba. Zwłaszcza, jeśli dopiero się stawia pierwsze kroki. Magdalena Pociecha być może więc niedługo zamiast grać na scenie, będzie śpiewać.

Drzwi "Idola" otwarte są dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy na śpiewaniu zjedli zęby, jak i dla tych, którzy uważają się za nieoszlifowane diamenty. W 4. odcinku polsatowskiego talent show zobaczymy młodą aktorkę - Magdalenę Pociechą. Twarz dziewczyny mogą kojarzyć widzowie "Belfra", "M jak miłość" czy "Na Wspólnej", lecz także filmów "Big love" czy "Ostatnia rodzina". Najwyraźniej fanami żadnej z tych produkcji nie są członkowie jury.

Masz robotę? - zapytała wprost Elżbieta Zapendowska.
Zależy o co pani pyta. (…) Zawód aktora polega na czekaniu. Coś trzeba robić z tą resztą czasu. Należy się usamodzielnić - również finansowo. Pracuję więc w restauracji. Ale nie jestem kelnerką – opowiadała Magdalena Pociecha

ZOBACZ ZDJĘCIA POCIECHY >>>

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co w restauracji porabia absolwentka aktorstwa o wdzięcznym nazwisku Pociecha, czy uda jej się "pocieszyć" jurorów i przejść do kolejnego etapu - oglądajcie 4. odcinek Idola w środę 8 marca o 20:00 na antenie Polsatu.

ZI

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (37)
"Idol". Na casting przyszła młoda serialowa aktorka. Jurorzy nie wiedzieli, kim jest. "Masz robotę?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dziodzioslaw

  Oceniono 52 razy 48

  Czy ktoś potrafi powiedzieć w jakim celu powstał ten "artykuł"?

 • white_merry_jane

  Oceniono 46 razy 40

  A to każdy musi znać każdą osóbkę z każdego marnego serialiku? A no tak, raz się pokaże w telewizji to już ją wszyscy nazywają gwiazdą.

 • laborant1

  Oceniono 29 razy 23

  Też nie oglądam żadnego z tych hitów ....

 • Gość: fff

  Oceniono 14 razy 12

  lalka byla juz w xfactor, wiec skoro tam nie poszlo to nie wroze jej wielkich sukcesow.

 • Gość: Jakogość

  Oceniono 32 razy 12

  Ładna nie jest, znana nie jest, utalentowana tez niespecjalnie. Ma na szczęście ajfona do którego robi dzióbki i liże się z drugą dziewczyną. Postępowa znaczy i politycznie wyrobiona. Można promować.

 • cucurucu

  Oceniono 19 razy 11

  To teraz mowi sie aktora zamiast aktorka? To chyba tak przy okazji dnia kobiet, ....

 • ad2009

  Oceniono 9 razy 7

  Każdemu wolno śpiewać.
  Stoje przy mikrofonie,niech mnie ktory przegoni

 • Gość: objawienie sposobem jawnym

  Oceniono 17 razy 7

  Cholera jasna, po cholerę robię tego idola jak same wyjce przychodzą, bez głosu i umiejętności śpiewania? Albo wyją, albo się duszą, albo skrzeczą okropnie, a niektórych jury przepuszcza z niewiadomych powodów. Podejrzewam, ze ten poziom Zero może być powodem niskiej oglądalności, ja po zajawkach i kawałku jednego odcinka, gdy przepuścili beznadziejnego wyjca już tego nie oglądam :P I czemu sie to dziwić, że jakieś niewydarzone beztalencie udaje aktorkę czy piosenkarkę :P Ja też fałszuję, ale o tym wiem, więc na afisz się nie pcham, wystarczy że słucham tych co śpiewają. Szkoda czasu na wycia Idola :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane