Aleksandra Kwaśniewska chwali się wakacjami na Kubie. "Luksus, przepych, złote klamki". Fani: Chyba przesadzasz

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się na Instagramie "klimatycznym" zdjęciem z Kuby. Fani nie bez powodu byli nim zachwyceni.

Aleksandra Kwaśniewska słynie z dużego poczucia humoru i dystansu do siebie, co potwierdzają tylko jej kolejne posty w mediach społecznościowych. Na profilu gwiazdy możemy bowiem znaleźć wiele zabawnych zdjęć z jeszcze bardziej zabawnymi komentarzami. Nie można jej przy tym odmówić kreatywności. Pod zdjęciem, którym wspominała swój pobyt na Kubie, również nie zawiodła.

#etappierwszy #luksusprzepychzłoteklamki #toczarnetodżakuzi - napisała.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Wpis bardzo im się spodobał, co wcale nas nie dziwi.

Złotem kapie ;).
Lubię ten dystans ;)
Chyba przesadzasz z tymi luksusami. Pozdrawiam z przyczepy eco camp w Parakas, która ma w nazwie resort. Tylko w nazwie.
Ehhh wszędzie tylko Hiltony i all inclusive. Ciężko jest lekko żyć.
Tu jest tak jakby luksusowo!
Jesteś mega pozytywną osobą. Tęskni się za Twoimi wpisami, bo wiadomo że będzie zabawny.
Niesamowicie pozytywna wariatka :). Nie znamy się, ale pozdrawiam :).

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić.

AW

 

Aleksandra Kwaśniewska na weselu. Orkiestra gra, a tu nagle... Tak! To Jolanta! "To się nazywa mieć dystans". Zobaczcie, tak tańczy PIERWSZA DAMA

Więcej o:
Komentarze (36)
Aleksandra Kwaśniewska chwali się wakacjami na Kubie. "Luksus, przepych, złote klamki". Fani: Chyba przesadzasz
Zaloguj się
 • Gość: ciekawska

  Oceniono 29 razy 15

  > Aleksandra Kwaśniewska chwali się wakacjami na Kubie.

  A ta Kuba to Wojewódzka była?

 • Gość: Baba

  Oceniono 10 razy 8

  Jad, jad, jad. Wylewa się z większości komentarzy. Może i "doi tatusia", ale i pracuje jako dziennikarka i zarabia na pewno dużo więcej niż przeciętny komentator Może i "głupia" ale jednak studia skończyła. Może i "nie jest inteligentna" ale sobie ze wszystkim radzi, nie daje się zapędzić w kozi róg żadnym dzinnikarzynom i innym rozmówcom. Na dodatek jest ładna. Ma poczucie humoru, dystans. Ma czas na wakacje, etc... Po prostu straszne i nie do przyjęcia przez ogół społeczeństwa.
  Nie ma równości i nigdy nie będzie. Na wszystko trzeba zapracować, często pokoleniami, nauką, potem. Nie wystarczy chcieć i mieć internet. Zamiast hejtować fajną dziewczynę pomyślcie co zrobić, żeby wam też się udało. I zróbcie to, jeśli wpadniecie na coś odkrywczego, lub choćby stereotypowego jak np. poszerzanie wiedzy i horyzontów.
  Wszystkiego najlepszego pani Olu.

 • elenem

  Oceniono 9 razy 7

  Mam wrażenie ze komentujacy tutaj chyba wcale nie czytali artykułu o Oli. Bo gdyby czytali to by wiedzieli jakie "luksusy" Ola ma na mysli. :)) Krytykanci sa żałośni .....

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy 6

  na profilu gwiazdy...gwiazdy? Opamietajcie sie

 • elenem

  Oceniono 13 razy 3

  Olka trzymaj sie ! Jestes super fajna inteligentna dziewczyna. Trzeba zyc swoim życiem bez względu na polityke i nie zwracaj uwagi na podłych ludzi. Zazdrosc... to takie niskie i ludzkie. Bądz ponad to. Udanych wakacji. :)

 • Gość: Eva

  Oceniono 4 razy 2

  Pierwsze zdjęcie tak wyretuszowane, że nie jest w ogóle
  do siebie podobna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX