Patryk Vega odszedł z "Pitbulla" przez konflikt z Dodą? Wokalistka komentuje. "Nie wykluczam..."

Patryk Vega nie wyreżyseruje nowego "Pitbulla". Do tej pory spekulowano, że ma to związek z obsadzeniem w jednej z głównych ról Dody. Czy między wokalistką i reżyserem faktycznie doszło do konfliktu?

"Pitbull" okazał się ogromnym kinowym hitem, którego kolejne części biły rekordy oglądalności. Fanów mocno rozczarowała więc wiadomość, że w 4. odsłonie "Pitbulla" nie zobaczymy już odtwórców głównych ról z "Nowych porządków" i "Niebezpiecznych kobiet": Piotra Stramowskiego, Mai Ostaszewskiej i Andrzeja Grabowskiego. Przede wszystkim jednak zabraknie Patryka Vegi w roli reżysera i to z jego rezygnacją związane jest solidarne odejście aktorów. 

Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego - tłumaczył Vega. 

Jego słowa bardzo szybko powiązano z pojawieniem się w obsadzie "Pitbulla" Dody. Wokalistka już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że zagra w kolejnej części filmowego hitu, co - zdaniem złośliwych -  zawdzięcza znajomości z producentem filmu, Emilem Stępniem. Czy to jej obecność w obsadzie skłoniła Vegę do rezygnacji? W rozmowie z Pomponik.pl wokalistka zapewniła, że wszelkie tego typu insynuacje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

To są kompletne bzdury. Nie posądzałabym Patryka Vegi o dwubiegunowość, mam bardzo dobre z nim wspomnienia. Przyszedł do mnie na spektakl, zaprosił mnie do współpracy, razem wymyśliliśmy postać, którą miałabym zagrać.

Co więcej, Doda nie wyklucza współpracy z Vegą w przyszłości:

Nie wykluczam współpracy z Patrykiem. Chętnie obejrzę jakieś jego inne filmy. Mam nadzieję, że on też przyjdzie na ostatnią część "Pitbulla", którą stworzymy.

Tymczasem nad scenariuszem do nowego "Pitbulla" pracuje Władysław Pasikowski, który wyreżyserował takie filmy jak "Psy" czy "Pokłosie".

Każda zmiana jest dobra, cieszę się, że Pasikowski napisze scenariusz. To niesamowity artysta i praca z nim to wielki zaszczyt - podsumowała Doda. 

Doda będzie jurorką nowej edycji "The Voice of Poland?" Mamy jej komentarz!

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Patryk Vega odszedł z "Pitbulla" przez konflikt z Dodą? Wokalistka komentuje. "Nie wykluczam..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kocurxtr

  Oceniono 56 razy 44

  przestańcie proszę pisać o Dodzie 'wokalistka'
  obrażacie prawdziwe wokalistki

  piszcie 'celebrytka' albo 'skandalistka' - troszku rzetelności ...

 • Gość: patola

  Oceniono 48 razy 44

  Mitomanka naprawdę szczera jak zwykle..

 • heliheli

  Oceniono 34 razy 32

  Doda jak zwykle glupia jak labuten but za 5 tysi , nigdy nie slyszala o tym co to "dwubiegunowosc" ....troche mi przykro ze to az taka bezmozga beznadzieja

 • antykaczysta40

  Oceniono 30 razy 28

  Od kiedy ona jest aktorką?

 • Gość: oloros11

  Oceniono 26 razy 22

  poziom po prostu "swiatowy"
  ale ona dobrze oddaje stan umyslu wiekszosci Polakow - swietnie do nich pasuje - jak ulał

 • Gość: piękny lolo

  Oceniono 28 razy 20

  I niby kogo miała by tam zagrać? Przecież ona to się nawet na qrwę nie nadaje.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 14

  Najwyraźniej tą "artystką" sam pitbull prezesa się pobawił. Stąd dla niej takie "dobre zmiany".

 • Gość: .

  Oceniono 17 razy 13

  Przyszły takie czasy, kiedy króluje tandeta, chamstwo, agresja i prostactwo. To złoty czas dla takich "gwiazd" jak Doda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX