To ich ostatnie wspólne zdjęcie. Dzień później Katy Perry i Orlando Bloom nie byli już razem. Powód? Nowe zdjęcia aktora sporo tłumaczą

Katy Perry i Orlando Bloom zakończyli swój roczny związek. Media spekulują, że nagłe rozstanie może mieć związek z nowymi zdjęciami aktora z tajemnicza brunetką.

Katy Perry i Orlando Bloom jeszcze na gali Oscarów bawili się jako para, a zaledwie dzień później ogłosili rozstanie. W oficjalnych oświadczeniach obydwoje dyplomatycznie zapewnili, że dają sobie "pełną szacunku i miłości przestrzeń". Wiadomość ta była o tyle zaskakująca, że para wydawała się wyjątkowo zgodna i przetrwała niejedną burzę - również tę najgorszą, kiedy media obiegły zdjęcia aktora w czułym uścisku z Seleną Gomez.

Czyżby jednak Katy straciła cierpliwość do kochliwego Orlando? Zaledwie kilkanaście godzin po tym, jak para ogłosiła rozstanie, w sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdora świetnie bawiącego się na imprezie przed Oscarami. Oczywiście nie był sam. Towarzyszyła mu Erin McCabe, córka prezesa amerykańskiej organizacji non-profit Global Green.

Choć zdjęcia nie sugerują, by parę łączyło coś więcej poza przyjaźnią, nie ma wątpliwości, że to nie jest miły widok dla Katy - komentuje DailyMail.co.uk.
 

Tymczasem anonimowy informator serwisu People.com podaje całkiem inne przyczyny rozstania. Jego zdaniem Perry i Bloom traktowali swoją relację bardzo niezobowiązująco i nigdy nie mieli zamiaru poważnie się w nią angażować.

To nigdy nie było poważne. Zaczęli się ze sobą spotykać "dla zabawy".

Rozstanie miało więc być naturalną koleją rzeczy.

Katy Perry i ON?! To może być nowy gorący romans Hollywood. Wszystko zaczęło się na Złotych Globach

WJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (2)
To ich ostatnie wspólne zdjęcie. Dzień później Katy Perry i Orlando Bloom nie byli już razem. Powód? Nowe zdjęcia aktora sporo tłumaczą
Zaloguj się
  • Gość: Ja

    Oceniono 9 razy 1

    Ale Wy to jednak jesteście puści!!! Szukacie sensacji na siłę!!!! Jaka tajemnicza brunetka??? Przecież to stare zdjęci z Katy Perry jak jeszcze była brunetką!!!

  • Gość: A

    Oceniono 1 raz -1

    A czy wy jesteście w stanie zrozumieć, że nawet jeśli, to nie jest to nic nadzwyczajnego? Ludzie się rozstają - wow AMERYKA. Ja wiem, że liczą się kliki, ale to już idiotyczne wybryki starszej Kisio czy Krystyny P. są ciekawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX