Edyta Herbuś wróci do tańca? "Fakt": Partner ją ograniczał. "Już nie zachowuje się jak smutna kobieta w podeszłym wieku"

Edyta Herbuś już pozbierała się po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim? Tancerka podobno korzysta z odzyskanej wolności.

Edyta Herbuś kilka tygodni temu rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Reżyser i dyrektor artystycznym Teatru Wielkiego zakończył związek z tancerką po 7 latach i podobno bardzo szybko znalazł sobie nową muzę. Początkowo tancerka była załamana, ale według najnowszych doniesień "Faktu" już pogodziła się z sytuacją. Nawet więcej - znów jest dawną sobą.

Nareszcie zachowuje się jak młoda, wesoła dziewczyna, a nie smutna kobieta w podeszłym wieku. W dodatku ograniczana przez partnera - donosi tabloid.

Nie jest tajemnicą, że związek z Trelińskim wymagał od Herbuś zmiany stylu bycia. Nigdy jednak nie wydawała się tym przytłoczona, wręcz przeciwnie. W roli wytwornej i eleganckiej damy świetnie się odnajdywała. Zdaniem informatora "Faktu" czuła się jednak ograniczana i teraz, kiedy może wrócić do dawnych zajęć, znów jest szczęśliwa.

Nie siedzi już zamknięta w domu, tylko spotyka się z ludźmi. Koleżanki wyciągają ją na imprezy. Kwestia czasu, a Mariusza zacznie zżerać zazdrość. Najważniejsze jednak, że znów dużo pracuje jako tancerka. Prężnie działa z grupą Agustina Egurroli. Ostatnio wraz z grupą Volt wystąpiła w teledysku, który niebawem będzie miał swoją premierę.

Tęsknicie za dawną Edytą?

Edyta Herbuś, Kuba Wesołowski (2005 r.)Edyta Herbuś, Kuba Wesołowski (2005 r.) KAPIF.pl

 

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Edyta Herbuś wróci do tańca? "Fakt": Partner ją ograniczał. "Już nie zachowuje się jak smutna kobieta w podeszłym wieku"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 19 razy 19

  stać ją na kogoś lepszego,jest ładna zdolna, wszystko przed nią.

 • elenem

  Oceniono 12 razy 12

  Moze sobie wytańczy nowa miłość... :) Powodzenia.

 • Gość: mar

  Oceniono 9 razy 5

  Świetnie że zostawiła starego dziada. Nie będzie zmieniać pampersów oblechowi. Śliczna i zdolna. Powodzenia i szczęścia

 • Gość: marek

  Oceniono 4 razy 4

  edytka jestes piekna i mloda a facet po 50tce musi leczyc prostate . takze sluszna decyzja zyj szalej i nie pytaj co dalej

 • Gość: Ck8

  Oceniono 2 razy -2

  Codziennie zapinałbym ją w kakao !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX