Jennifer Lopez opublikowała niezwykłe zdjęcie z okazji 9. urodzin dzieci. I ten wpis. "Słowo miłość jest niewystarczające...". Wzruszycie się!

Dzieci Jennifer Lopez właśnie skończyły 9 lat. Z tej okazji artystka opublikowała poruszający wpis.

Bliźniaki Jennifer Lopez to zdecydowanie jedne z najbardziej uroczych dzieciaków show-biznesu. Emme i Maximilian są oczkiem w głowie swojej mamy, która regularnie na Instagramie zamieszcza ich zdjęcia. Widać na nich, że artystka spełnia się w roli mamy i ma z nimi świetny kontakt. Najlepszym tego dowodem jest też emocjonalny wpis, który wokalistka opublikowała z okazji ich 9. urodzin. 

 

Emme i Maximilian... Nie mogę uwierzyć, że minęło 9 lat, od kiedy Bóg pobłogosławił mnie najwspanialszym darem na świecie. To on zesłał mi moje piękne bliźniaki, moje dzieci, moją miłość i moje życie, którym jest ta dwójka. Od razu poczułam ogromną więź, czułam się jak najszczęśliwsza kobieta na ziemi. Sprawiacie, że jestem dumna każdego dnia. Jesteście dwoma świecącymi promykami, które sprawiają, że ten świat jest dla mnie - a także innych, którzy was znają - lepszym i piękniejszym miejscem. Dziękuje Bogu za wybranie mnie na mamę Maxa i Emme. Słowo miłość jest niewystarczające do opisania tego, co czuję w sercu i w duszy, gdy o Was myślę. Wszystkiego najlepszego. Mama kocha Was cholernie mocno!!! - napisała.

 

Dla Jennifer Lopez czas się zatrzymał, ale jej dzieci z każdym rokiem rosną jak na drożdżach! Aż trudno nam uwierzyć, że skończyły już 9 lat. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie więcej ich zdjęć.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Jennifer Lopez opublikowała niezwykłe zdjęcie z okazji 9. urodzin dzieci. I ten wpis. "Słowo miłość jest niewystarczające...". Wzruszycie się!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: kot

    Oceniono 3 razy -3

    chłopiec ma duzo bardziej dziewczeca urode od dziewczynki.. ona nie jest zbyt ladna.

  • Gość: łyyy

    Oceniono 9 razy -5

    latynoskie przedzieciorzenie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX