Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się na wizji. Dziennikarz wytknął koleżance niekonsekwencję. A po programie... Ich miny mówią wszystko

Piotr Kraśko, Kinga Rusin

Piotr Kraśko, Kinga Rusin (KAPIF.pl)

Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w trakcie sobotniego "Dzień Dobry TVN". Na szczęście długo nie rozpamiętywali sprzeczki.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko poznali się jeszcze w dzieciństwie, wychowując się na tym samym osiedlu. Znają się więc na wylot i łączy ich wieloletnia przyjaźń. Od kiedy prowadzą razem "Dzień Dobry TVN" widać, że świetnie się ze sobą dogadują i tworzą bardzo zgrany duet. Czasem jednak i im zdarzają się sprzeczki. Gdy w sobotę rozmowa potoczyła się w kierunku ekologii, doszło między nimi do ciekawej wymiany zdań.

Nie przyczyniaj się do wzrostu zanieczyszczenia powietrza, hodowla przemysłowa mięsa, z takiej jesz właśnie prawdopodobnie mięso... - zaczęła Kinga Rusin, komentując posiłki Piotra Kraśki.
Ile masz do domu?! 500 metrów? - odciął się jej Piotr Kraśko.
Dlatego chodzę na piechotę - zapewniała dziennikarka.
A ten samochód tu stoi od tygodnia? - dopytywał Kraśko, mając na myśli zaparkowane pod studiem auto przyjaciółki.

Później obyło się już bez żadnych kłótni i po programie Kraśko odprowadził nawet Rusin do wspomnianego samochodu ;-).

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak widać, szybko zapomnieli o wcześniejszej wymianie "życzliwości".

AW

Quiz wiedzy ogólnej II
1/10Jaki odsetek stanowią muzułmanie we Francji?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (46)
Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się na wizji. Dziennikarz wytknął koleżance niekonsekwencję. A po programie... Ich miny mówią wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 65 razy 43

  Kraśko ma klasę, a z Rusin butów zbyt często wychodzi słoma, jej komentarze są nie na miejscu!

 • Gość: edyta

  Oceniono 55 razy 35

  Pan Piotr marnował się w tvp . Jest bardzo zabawny i inteligentny czego nie dało się zauważyć w tvp a w tvn poprostu błyszczy!

 • Gość: ihahaha

  Oceniono 63 razy 27

  Kinia niech nie pierdzieli, lepiej powie co zrobiła z gębą, że była w stanie ruszać tylko gałkami ocznymi. Bo " naturalne" to na pewno nie jest.

 • Gość: Maria Z.

  Oceniono 32 razy 24

  Rusin i Kraśko "gwiazdorzą" w telewizji śniadaniowej i nie dopuszczają swoich gości do głosu, Przykładem dzisiejsza rozmowa ze Zbigniewem Buczkowskim - dno totalne.

 • Gość: Goska

  Oceniono 54 razy 22

  Ta rusin powinna zniknąc nawet z takiej sniadaniowej telewizji bo psuje apetyty I odniechciewa się jesc jak się na nią patrzy a nie daj B.. słucha

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 19

  Ze tez Krasko chce z nia wogole pracowac ,ja juz sie nie da ogladac

 • Gość: Stojak

  Oceniono 16 razy 14

  Kinga Rusin sama jest trybikiem showbizu, który nakręca konsumpcję i zanieczyszczanie Ziemi. W ekologii znalazła sobie niszę dla lansu.

 • Gość: Wiem co wiem

  Oceniono 15 razy 13

  Przepisy i zdjęcia kulinarne do Ekoporadni...kaka pani Rusin skopiowała z prywatnych blogów zagranicznych i Pinterest, czy zapłaciła prawa autorskie prawdziwym autorom jej " pomysłów i wynalazków" !?!?!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane