Eurowizja 2017. Doda w obłędnej sukni z dużym dekoltem. Jeszcze wszystko jest ok, ale już za chwilę pojawi się tu problem

Eurowizja 2017. Doda była gościem specjalnym krajowych eliminacji do konkursu. W trakcie występu miała jednak problem z dekoltem.

Eurowizja 2017. Doda wystąpiła w trakcie przerwy w eliminacjach, kiedy odbywało się głosowanie i zliczanie głosów. Usłyszeliśmy piosenkę "Kopiuj wklej", którą nagrała z zespołem Virgin. Występ był świetny, jednak imponujący dekolt, jaki miała Doda, okazał się być nadzwyczaj kłopotliwy.

Doda przez sporą część występu walczyła z bielizną, która wysunęła się spod dekoltu i żadną miarą nie dała schować. Piosenkarka wyczuła problem palcami i starała się na tyle dyskretnie, na ile to jest możliwe wobec kamer i na oczach milionów widzów, poprawić suknię. W końcu, w trakcie sola instrumentalnego, odwróciła się plecami do publiczności i poprawiła garderobę.

Wpadka nie była duża, ani specjalnie zauważalna, ale Doda jest perfekcjonistką i postanowiła najwyraźniej dokończyć występ w nienagannie leżącej kreacji. Paradoksalnie, najbardziej zauważalne były gesty wokalistki i kto wie, gdyby nie próbowała doprowadzić sukni do ładu, być może niczego byśmy nie zauważyli :)

Doda nie została zaproszona na ślub Rozenek i Majdana. Jej komentarz? "Jest jakaś zasada i ja..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (51)
Eurowizja 2017. Doda w obłędnej sukni z dużym dekoltem. Jeszcze wszystko jest ok, ale już za chwilę pojawi się tu problem
Zaloguj się
 • roz_mak

  Oceniono 19 razy 13

  jak zakładam nowe spodnie sprawdzam czy nie spadają mi z dudy

 • hegemon123

  Oceniono 14 razy 10

  Z "milionami widzow" bym nie przesadzał.

 • Gość: miseczkaZ

  Oceniono 12 razy 8

  Te cycki także śpiewały , lepiej od Dody

 • wladgad

  Oceniono 11 razy 7

  Obawiam się, że gdybyście nie napisali o Dodzie, to tego braku też by się nie zauważyło... .

 • Gość: Gośc

  Oceniono 27 razy 7

  Gazeta zeszła na psy, jak pudełek lansuje pustaka, ściga się z PIS?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Doda i silikon. Takie chciała i takie ma. Tylko dzięki silikonowi i nagości zrobiła karierę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX